Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet abból bajom, ha a egy...

Lehet abból bajom, ha a egy lány hazudott a koráról?

Figyelt kérdés
20 éves férfi vagyok. Volt egy egyéjszakás kalandom a hétvégén egy lánnyal. A lány azt állította, hogy 17 éves. Most derült ki, hogy a lány még csak 13. Tehát még nem töltötte be a beleegyezési korhatárt és hazudott nekem. Amúgy meg nem mondtam volna, hogy nem 17. Lehet bármi bajom ebből? Légyszi írjatok, mert nagyon félek.

2023. nov. 8. 14:43
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
22%

Én is voltam így.

2 kiscsaj én voltam 25.

Felvittem őket magamhoz es megdugtam mind a kettőt.

Az első pár hetben csak szoptak aztán dugtam is velük.

Ez ment 2 hónapig amikor megismerkedtem egy komollyal.

Olyan csajjal aki egy igazi.

Es közöltem a lanyokkal hogy itt a vege.

Jött minden csőstöl.

Pedofil vagy feljelentenek...

15 évesek voltak, úgyhogy csak nevettem )


Am azóta lányos apa vagyok.

És ha lekúrnad a 13 eves lányom, majd otthagynád...

Lenne egy sz a r eved a traumatológián.


Viszont mint ex tini csaj kúró...vagom hogy az ilyen kis szerencsétlen csajoknak nincsen apja.

Senkiük nincs csak egy anya aki max arra jó hogy ad enni neki meg fizeti a mobilszámlájat.

De érteket, irányt nekik senki nem mutat.

Szóval ha bejön neked ez a kislány...talán tartsd meg.

2023. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
26%
Elvileg nem lehet bajod belőle, ha nem tudtad. Gyakorlatilag az ilyen esetekben a férfit szinte mindig elítélik, akár bűnös, akár nem.
2023. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
66%
Igen lehet. De hogy te hogyhogy nem vetted észre, hogy 13 és nem 17, az megintcsak érdekes.
2023. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
14%

A törvény nem ismerete nem mentesít a büntetés alól. Szerintem van miért aggódnod, mert amúgy is undorító dolog kikezdeni egy kiskorúval, de egy gyerekkel különösen. A személyijét nem kérted el, az rendben van, de azért vannak dolgok, amiből rájöhettél volna, hogy gyerekkel van dologd. A bíró ezekre rá fog menni, mert észre kellett volna venned, hogy nem annyi idős, mint aminek mondja magát.

De főként a bírón múlik minden, hogy ő mit akar. Ha szerencséd van megúszod, de ha nincs jópár évre a sittre kerülsz. Ott pedig vadásznak azokra, akik kiskorúakat rontottak meg.

2023. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
85%
kamu
2023. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
84%

#14 A törvény nem ismerete meg a tévedés, mint büntethetőséget kizáro ok teljesen más.

Amiről te beszélsz, az akkor lenne, ha tudta volna, hogy 13 éves a csaj, de nem tudja, hogy az még nem legálisan dugható.

Itt viszont másról van szó.

2023. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
25%

"Ja és azt mondták fel fognak jelenteni."


Persze persze.

Kamrejsz Ödön meséiből hallottunk egy veretes darabot.

2023. nov. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 gabor49 ***** válasza:
68%
nem hinnem hogy bajod lessz belőle hisz dugás előtt nem szoktak személyit kérni egyébként a mai 12-13 éves lanyok jóval idősebbnek néz nek ki a koruknal
2023. nov. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:
31%
Ha az állítja, hogy a kora 14 felett van nem vonnak felelősségre, a btk szerint, ha azt hazudta, hogy nemfiatalabb mint 14 nem vehetnek elő a BTK szerint.
2023. nov. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a HASZNOS válaszokat.


18-as! Igazad van. A mai tinik jóval idősebbnek néznek ki a koruknál. Főleg sminkbe miniszoknyába stb.

2023. nov. 9. 08:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!