Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet abból bajom, ha a egy...

Lehet abból bajom, ha a egy lány hazudott a koráról?

Figyelt kérdés
20 éves férfi vagyok. Volt egy egyéjszakás kalandom a hétvégén egy lánnyal. A lány azt állította, hogy 17 éves. Most derült ki, hogy a lány még csak 13. Tehát még nem töltötte be a beleegyezési korhatárt és hazudott nekem. Amúgy meg nem mondtam volna, hogy nem 17. Lehet bármi bajom ebből? Légyszi írjatok, mert nagyon félek.

2023. nov. 8. 14:43
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
84%
#20 éppen ezért ezt is számításba kell venni kormeghatározásnál
2023. nov. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
67%
Azért kitalálhatnak valamit, pl. hogy a csajszi végül is ellenkezett az utolsó pillanatban, vagy valami, és akkor erőszak. Egy dolog, hogy 14 év az beleegyezési korhatár, az is, hogy hazudott a koráról, de a bírói joggyakorlat szerint általában az ilyen kiskorúaknál nagyon szigorúan az ő javukra mérnek. Hiába van ezer üzenetváltás, hogy ő kezdeményez, simán meggondolhatja magát.
2023. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
31%

#22 Az ilyen kommenteket képtelen vagyok felfogni...

Bármilyen életkorban rá lehet fogni a másikra utólag, hogy jajj, de én ellenkeztem, az meg mindenhogy bűncselekmény.

Viszont így kb bárkit le leherne ültetni, a gyakorlat mégsem ez, szóval ezt a vonalat engedjük el.

2023. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
66%
Igen, bármilyen korban rá lehet fogni, de a bírói joggyakorlatban ilyen esetben a gyereknek "hisznek" inkább (akkor is, ha nem).
2023. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
33%
Szüzességét te vetted el?Ha simán becsuszott a peniszed,akkor már nem volt szűz!Akkor a szülei nem tehetnek semmit!Szerintem ezek ezt a módszert csinálják,hogy pénzhez jussanak!
2023. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Nem volt már szűz.
2023. nov. 9. 15:46
 27/40 anonim ***** válasza:
89%
Lényegtelen, hogy szűz volt-e, vagy sem.
2023. nov. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
32%

#20: De amikor megdugtad, már nem volt rajta ruha. Ha én lennék a bíró nem hinném el a meséd. Ha nem voltál biztos benne, hogy hány éves, a te felelősséged, hogy valamilyen módon meggyőződj róla, hiszen nem ösztönlények vagyunk.

A probléma az, hogy semmi bizonyítékod arra, hogy ezt hazudta neked. A bíróságon egyedül a bizonyítható tények számítanak. Az hogy megdugtad, tény. Az hogy idősebbnek mondta magát meg csak te állítod, hogy kimensd magad. De ezt tudod bizonyítani is? Mert ha nem, akkor könnyen lehet belőle komoly büntetés is.

2023. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%

De miért jelentene fel?

Kilőttél 2 perc után vagy paraszt voltál vele vagy mi?


Ha rendesen megdugtad, akk a legrosszabb ami történhet, hogy szerelmes lesz és minden nap dugni akar.

2023. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
20%

Tisztelt bíróság!


Anyám életire mondom, nem tudtam, hogy a sértett csak négy és fél éves. Ránézésre úgy negyvenkettőnek látszott. Akkor meg, amikor kiment a fürdőszobába pelenkát cserélni maga alatt, hát akkor épp a bratyótok közt című szappanyopera hetvenháromezredik részét néztem, olyankor meg ki figyel másra?

Azt sem tudtam, tisztelt bíró úr, nyalom a micsodáját, hogy a lány, a sértett az én tesvérem, hiszen, csak mert velünk lakott születése óta, az még nem bizonyítja ezt. Na meg, nem mutatott nekem Ő soha se DNS tesztet, se egy árva fényképet arról, hogy anyám éppen megszüli űtet. Teccik érteni éngemet, drágaságos bíró úr?

2023. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!