Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek ha 1 25 éves csávó...

Mit tegyek ha 1 25 éves csávó meg akar engem verni? 17 vagyok és fiu hogy tudja hova megyek de azt nem mondhatom le igazábol nem verni akar hanem megölni?

Figyelt kérdés
mit tegyek ha 1 25 éves csávó meg akar engem verni? 17 vagyok és fiu hogy tudja hova megyek de azt nem mondhatom le igazábol nem verni akar hanem megölni?

márc. 26. 09:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne menj egyedül.
márc. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Tehát egy 25 éves felnőtt férfi meg akar gyilkolni egy 17 éves gyereket? Ez egy súlyos bűncselekmény, amiről te nyilvánosan beszámoltál egy nyilvános oldalon (moderátorok). Fordulj a hatóságokhoz, továbbá jelezd a szüleidnek a történéseket.
márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha kamukérdés akkor ilyesmivel ne viccelj. Ha komoly, akkor fordulj valaki felnőtthöz akiben megbízol. Azt viszont jól látod hogy az ilyen előre bejelentett verekedéseknek végzetes következményei is lehetnek. Még ha esetleg nem is ölne meg, de akár egész életedre nyomorék lehetsz utána, az se sokkal jobb mint meghalni. Vagy ha esetleg te ölnéd meg őt akkor az így már valószínűleg szándékos emberölés lenne, mennél hosszú évekre a dutyiba.
márc. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ezt irta nekem pontosan mindent "Nem tudom mérlegelted e a golgokat de most kitaposom a beled ott leszek és meg talállak utánna soha többet nem ismer fel senki engem 4-5ember nem tudott le fogni mikor ideges vagyok de neked most anyi lesz!"
márc. 26. 10:58
 5/17 anonim válasza:
Tehát írásos bizonyítékod is van. Akkor ne a gyakorikerdesek.hu-n lógj, hanem jelezd a hatóságok/szülők felé a dolgot.
márc. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
a tesomat a 26 évest rá vettem hogy vigyen el oda ha mégis igaz hogy ott lenne az anyukám meg azt mondta hogy ha mégis történe valami ott a bizonyiték
márc. 26. 11:03
 7/17 anonim ***** válasza:

Szüleidhez tudsz fordulni? Vagy tanárhoz? Ha igen, tedd meg. Vagy tegyél rendőrségi feljelentést. Esetleg visszaírhatsz neki, hogy írásos nyoma van, hogy halálosan megfenyegetett, ezzel mész most a rendőrséghez. Ilyenkor kicsit elgondolkodnak.


Nem tudom, hova kell menned, ahol találkoznál vele, de a helyedben azt is elnapolnám.

márc. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
az a baj az anyukám mondta nem biztos hogy ott lesz ha meg mégis nekem jönne ott a bizonyiték a tanárhoz meg nem birok és nyilvános helyen találkozok eleve és a férfi tudja hogy nyilvános hely meg azt is hogy van irásos bizonyiték de akkor is.
márc. 26. 11:12
 9/17 anonim válasza:
Már így is van bizonyíték és tényállás. Ha feleslegesen belebonyolódsz, és nem teszel még most feljelentést, akkor a végén magaddal szúrsz ki. Célszerű minél hamarabb jogi útra terelni, különben az ilyen patkányok miatt fogsz ráfázni.
márc. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
az a baj anyukám csak holnap vagy holnap után ér rá :/
márc. 26. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!