Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot válasszak...

Milyen sportot válasszak lovaglás mellé? Heti 2-3 órát lovagolok+még utána egy kis terep. elég erős vagyok, már az edzőt is leköröztem,de van egy kis fölöslegem amitől meg szeretnék szabadulni.25 éves lány vagyok. aki tudja segítsen nekem!

Figyelt kérdés
febr. 1. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A feleslegen a kalóriadeficit fog segíteni. És hogy milyen sportot válassz lovaglás mellé, arra a válasz, hogy bármilyet, amire van lehetőséged, pénzed, affinitásod.
febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amihez kedved van.

De ha nem figyelsz az etkezésre akkor nem fogysz csak a sporttal. Iktasd ki az uditoket es az edessegeket.

febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Iktasd ki az uditoket es az edessegeket"

Miért kéne kiiktatni? Mi van, ha nem is fogyaszt ilyeneket a kérdező? A kalória a lényeg.

febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Futás és erősítés MINDEN sportághoz jó keresztedzés, ha komolyabban veszed a sportot.

Én kb. 40 éve tanultam lovagolni. Akkor a sportegyesületben a lovas edzések úgy kezdődtek, hogy 3 km futás, még mielőtt egyáltalán a lovakat felszereltük volna.

Heti kétszer erősítés mellette.

Emellett ha fogyni szeretnél, akkor az étkezésedet kell rendbe tenni, mert anélkül nagyon kicsi az esélye, hogy a megfelelő testsúlyt elérd.

febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi tényleg nem iszok üdítőket és nem is nassolok
febr. 1. 21:31
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy mi is futunk lovaglás előtt 3 km-t és napi 1000-1200 kalóriát eszek meg szóval nem eszek sokat és kövér sem vagyok mert a normál testsúly felső határánál tartok csak hogyha elkezdek hízni akkor van a probléma. napi 10000 lépés megvan és napi 400 kalóriát égetek de próbálok akkor még jobban figyelni. mindenesetre köszönöm a segítséget
febr. 1. 21:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Ussz. Minden izmot megmozgat feljeszti a tüdöt...bár az neked már annyira nem lényeges.
ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!