Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 25eves fiú vagyok most fogok...

25eves fiú vagyok most fogok elkezdeni konditerembe járni edzeni szerintetek érdemes lenne most ilyen korban elkezni az edzést?

Figyelt kérdés

Számít a genetika fel fogok menni a keményen edzek most jelenleg így nézek ki


[link]



2018. szept. 14. 01:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges agyongyúrnod magad, csak a felső testre és főként bicepszre kell valamennyit mert amúgy jó a formád.
2018. szept. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem igen. 16 éves kortól már simán. A sport mindíg egészséges. Javulni fog az életminőséged. Hosszú távon is. Fegyelmezettebb lesz, a csajokról nem is beszélve. Több lehetőség fog kinyílni elötted. :)

Ebben a sportban van egy csapda, ha másokhoz méred magad. Kerüld a szeroidokat !!

Akármennyire is hamarabb hoz látványos eredményt, hosszú távon szívproblémákat és akár halált is okozhat. A nélkül is látványos eredményeket érhetsz el.

Szerintem nem véletlen, hogy Arnoldnak többször volt szívműtétje és zyzz szívproblémákkal halt meg.

Ezen kívül az egyik legjobb sport. Hajrá.

2018. szept. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!