Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 25 éves vagyok, soha nem...

25 éves vagyok, soha nem sportoltam komolyan, aminek most érzem a hatásait. A nyújtás segíthet?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam aktív sportoló, neptanc volt az egyetlen mozgásforma, de 6 éve már az sincs.


Hajón kezdtem el dolgozni és elhanyagoltam a testem. Nem vagyok sem túlsúlyos, sem kövér (190cm/85kg) viszont az izmaim nagyon merevek, semmi hajlekonysag bennük. A munkából adódott a napi 10km séta, de lassan ugy vagyok vele, hogy gugolasnal fájdalmat érzek a combomban, és a hátam sem tudom megvakarni. Térdre ereszkedés

Utan rá tudok ülni a sarkamra, de max 3 perc és végem...


Yumeiho masszőrnél voltam párszor, szegény elborzadt attol, hogy milyen állapotban vagyok. :)))


Találtam pár videót a neten nyújtani gyakorlatokkal. Arra gondoltam, hogy ezt lassan be kellene epitenem a minden napjaiban, ha nem szeretnék 40 évesen bajba kerülni. Volt már valaki hasonló helyzetben? Segít a nyujtas?


Válaszokat előre is köszönöm!


2021. aug. 4. 11:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!