Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 25 éves lány vagyok. Mennék...

25 éves lány vagyok. Mennék edzőterembe, de tartok tőle hogy nem tudom használni eleinte a gépeket és megbámulnak ezért?

Figyelt kérdés

Hogy menjek be magabiztosan a sok kigyúrt férfi közé? Én olyan kis plöttyedt vagyok, nem tudom mennyire tudom használni a gépeket.

Csak vegyem meg a bérletet és menjek? Nem ciki egyedül?


2021. aug. 5. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért vannak ott a helyi edzők, hogy mindent megmutassanak, és odafigyeljenek, hogy ne tegyél kárt magadban.

A kigyúrt fiúk is ott kezdték valamikor, ahol te tartasz.

De mehetsz olyan helyre is, ahol csak nők vannak.

Nem ciki egyedül. mindenki egyedül megy, aztán lehet, hogy ott

összeismerkednek, mert sokszor találkoznak.

Legyen önbizalmad. Akik ott dolgoznak a testükön,

saját magukkal vannak elfoglalva.

[link]

2021. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Egy frászt! Én férfi létemre egyedül mentem 93 kilósan. Az ég világon senki sem segített. Az úgymond helyi edző is magasról tesz az emberre, csak akkor foglalkozik veled, ga pénzt adsz, és nem 100 ft ot! Kiröhögtek, meg megbámultak. Az öltözőben nem mertem átöltözni, a sok habiszti nagyképű társaságában. Mire kiértem, minden gépen bohóckodtak. Iszonyatosan rosszul éreztem magam a sok tökéletes ember között. 2 alkalommal voltam, aztán nem mentem soha többé. Még fotón se akarok edzőtermet látni. Itthon edzek, vettem felszerelést. Sokkal jobb így. Én mondjuk nem is, akarok úgy kinézni, mint az a sok tetű. Arra, jó, hogy ne legyek kövér és punnyadt.
2021. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ahol én lakom nincs csak külön női edzőterem.

3 van, de mind csordultig csak fiúkkal, vagy ilyen fenékre edző csajokkal, ahogy a képeket látom neten.

Akkor lehet veszek bérletet és elkezdem. Ez van, ciki-nem ciki, majd belejövök.

Eddig csak futottam, de mostmár el szeretnék kezdeni egy kis erősítő edzést is, meg futni se szeretek esőben-hóban-szélben.

2021. aug. 5. 11:16
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Màr ne is haragudj,de szerinted annyira feltünö jelenség leszel,hogy két ismétlés között kiesik az emberek kezéböl a rùd amikor te ott megjelensz?

Szerinted te leszel az elsö nö,az elsö kezdö ,aki elöször lép terembe?


Ezen ne aggódj,mert mindig jönnek kezdök,es senki se azzal foglalkozik,hogy te mit csinàlsz.Feltéve ha nem teszel valami orbitàlis nagy marhaságot,vagy nem csinálsz veszélyes dolgokat,amikkel magadnak esetleg màsnak sérülést okozhatnál.Gondolom nincs szándékod szaltózva közlekedni a teremben,vagy nem fogsz viccböl be.aszni egy kézisólyzozót a tükörbe vagy hasonlók..

2021. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Senkit sem fog érdekelni, bemész, a gépeknél le van írva és rajzolva hogy melyik mit mozgat, hogy ülj bele, hol kell lennie a rudaknak stb. én is bementem először a kis vékony testemmel és csináltam, kutyát sem izgatta. Azért valami terved legyen mikor odamész, hogy mire akarsz épp edzeni és érdemes utánaolvasni a gyakorlatoknak, mert sokszor nem mindegy hogy hol van a könyököd vagy hogy hogy kell tartani a hátadat.
2021. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kutyát nem fogod érdekelni, amiatt egy percig se aggódj.
2021. aug. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!