Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek ha 1 25 éves csávó...

Mit tegyek ha 1 25 éves csávó meg akar engem verni? 17 vagyok és fiu hogy tudja hova megyek de azt nem mondhatom le igazábol nem verni akar hanem megölni?

Figyelt kérdés
mit tegyek ha 1 25 éves csávó meg akar engem verni? 17 vagyok és fiu hogy tudja hova megyek de azt nem mondhatom le igazábol nem verni akar hanem megölni?

márc. 26. 09:56
1 2
 11/17 anonim válasza:
És egyedül nem tudsz feljelentést tenni a hatóság valamelyik platformján?
márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy hogy kell nem ismerem meg szerintem 18 nak kell legyek hozzá
márc. 26. 12:30
 13/17 anonim válasza:
Azt hiszem, hogy 14 éves kor fölött már önállóan is tehetsz feljelentést. Az ügy kimeneteléről pedig mindenképp értesíts minket itt kommentben.
márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Végül találkoztam akivel akartam és a csávó nem volt ott szerencsére nem zaklat már minket viszont elm kiposztolja facebookra hogy megalazon engem
márc. 26. 16:57
 15/17 anonim válasza:
Az egy újabb bűncselekmény. Felesleges problémát okozol magadnak és a szüleidnek, ha nem teszel/tesztek még most feljelentést.
márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
fel jelentést már nem hiszem teszek már annak örülök leszált rolunk ugy élöben szoval inkább nem törödöm azal az legyen inkább a leg kisebb bajom nem akarom még egyszer ránk száljon föleg anyukámnak is megirta végül miután mondta neki ha nem szál le fel jelentést teszt ezt irta neki "nem fogom megöletni (a megöletést azt irta azt nem tudm pontosan vagy megverni valamelyik) hanem csak fel pofozom megirta anyukámnak de végül vége lett annyi val hogy meg szégyenit a facebookon
márc. 26. 18:43
 17/17 anonim válasza:
Ha ezt hagyjátok, akkor a ti bajotok.
márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!