Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Teljesen kiborultam! Ez nem...

Teljesen kiborultam! Ez nem drogkereskedés?

Figyelt kérdés
Az interneten egy oldalon vényköteles gyógyszereket, főleg nyugtatókat, árusítanak. Szerintem ez eléggé felháborító. Nem véletlenül orvosnak kell eldönteni,, hogy az adott ember szedheti ezt. Szerinted?
2011. máj. 12. 19:40
1 2
 1/16 tetris ***** válasza:
76%

Szerintem megvannak erre azok a szakemberek, akik figyelik ezeket az oldalakat. Azt például konkrétan tudom, hogy a Rendőrségnél direkt ilyen netfigyelő munkatársakból álló osztály/részleg is van. A legutóbb például a pedofilokat figyelték, le is bukott egy nagy csomó.

Ami késik, nem múlik, biztos ezeket is számon tartják valahol.

2011. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

A Tescoban két soron csak drogokat árulnak. Az egyik oldalon a keményebbet, úgymint égetett szeszek és pálinkák, a másik oldalon a kicsit könnyebbek: borok és sörök, likőrök.

Namármost ezek a kemikáliák tudatot módosítanak, az egészségre ártalmasak, a társadalmi kár okozása akkora, hogy szinte fel sem mérhető. Családokat, gyerekeket tesz tönkre

2011. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%

anyagilag a padlóra küldi a vele élő embert.

Bocsánat, de valami ok miatt nem engedett többet írni a rdsz.

Előző

2011. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Pénzért cserébe kit érdekelnek az emberek ? Am az sem normális aki ilyen helyekről rendel gyógyszert, ezek 90% ban hamis cuccok, és veszélyesebbek mint az eredeti! És e sem legális, nyugi.

Üdv a modern társadalomban.

2011. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem az lenne a teljesen normális ha mindent lehetne venni szabályozott körülmények között. Az emberek életeivel nem bizonyos törvénycikkeknek kéne rendelkezni hanem saját maguknak.


Egyébként meg elég jó életed lehet ha egy ilyen dolog miatt tudsz te teljesen kiborulni. Biztos találnál valami apróságot amin tudnál javítani és nem másba keresni a hibát.

2011. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
2011. máj. 12. 23:24
 7/16 anonim ***** válasza:

de komolyan létezik ilyen? szal komolyabb pszichiátriai gyógyszereket is pl simán meg lehet rendelni? ilyen alapon akkor felesleges a recepteket iratni ...


alapjában amúgy nem tartom hülyeségnek, elvégre szabad piac van, és miért ne éenne ez a gyógyszerek terén is, csak a visszaélési lehetőséget kéne valahogy kizárni

2011. máj. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

na megnéztem, és eleve azért nem drogkereskedés, mert a jogszabály szerint egyik sem számít drognak! az más kérdés, hogy recepthez kötött mindegyik, na de ennyi erővel vannak ugye olyan patikák is, amelyek lazán kiadják teljes áron a dolgokat


az meg más kérdés, hogy egy full hozzá nem értő nem tudja az adagolást és netán hülyeséget csinál .... de a fekete piacon ezeknek nagy keletje van, hát rejtett kamerás riport is volt már rivotril-kereskedőkkel ... szal ezek szerint van rá igény, de azt én is furcsállom, h ilyen nyíltan ki meri tenni az email címét is

2011. máj. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamelyik úgy csinálja, hogy banki átutalással kéri a pénzt, aztán nem küldi el. Az ember meg nem megy el a rendőrségre, mert ő is bűnös, és őt büntetnék meg.
2011. máj. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Egy csomó ott szereplő gyógyszer vényköteles. Valószínűleg nem véletlenül! Én nagyon kiakadtam, mikor megláttam.

Ezek nem C-vitaminok!

Egy-kettő butább ember meg: Hú én olyan ideges vagyok, veszek egy kis xanaxot és jobb lesz. Rááll, esetleg iszik rá, vagy hülyén adagolja.

2011. máj. 13. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!