Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Teljesen kiborultam! Ez nem...

Teljesen kiborultam! Ez nem drogkereskedés?

Figyelt kérdés
Az interneten egy oldalon vényköteles gyógyszereket, főleg nyugtatókat, árusítanak. Szerintem ez eléggé felháborító. Nem véletlenül orvosnak kell eldönteni,, hogy az adott ember szedheti ezt. Szerinted?
2011. máj. 12. 19:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azokba tömködném ezeket a hamisított sz*rokat, akik árulják!

Amúgy alap, hogy komolyabb dolgot nem veszünk úgy, hogy nem látjuk már rögtön megvásárláskor, élőben.

2011. máj. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2011. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én annak vagyok a híve, hogy minden anyag legyen szabadon elérhető, ami nem okoz fizikai függőséget és nem vállalhatatlanul káros. Az alkohol ami károsabb az MDMA-nál LSD-nél, cannabisnál, varázsgombánál szabadon elérhető, miközben nekem orvoshoz kell rohangálnom ha kell egy gyenge antibiotikum. A barbiturátokon, opiátokon kívül semmit sem kell korlátozni. Egy magánorvos úgyis azt ír fel amit mondok neki és bármilyen drog is max 3 telefonhívás egy egyetemistának. Egy felnőtt ember dönthesse már el, hogy milyen kémiai anyagot visz be a saját testébe, vessünk már véget ennek az orvoskultusznak ami itthon folyik.
2011. máj. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Áruld már el kérdező ez téged miért zavar? Ha nem akarsz, egyszerűen nem vásárolsz belőle. Én nem hiszem, hogy téged fegyverrel kényszerítenek.
2011. máj. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

" Nem véletlenül orvosnak kell eldönteni,, hogy az adott ember szedheti ezt. Szerinted?"



Szerintem sem véletlenül, mert így legalább az orvos is jól leszedhet pénzzel. Épp ezt kellene már megszüntetni, és hadd dönthessem én el mit szedek, mikor, és mennyit.

2011. máj. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
hát igen, ebben sok igazság van, és a nagy leszedések oda kényszerítik az embert hogy a fekete piachoz forduljon
2011. máj. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!