Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az édesanyám élettársa a 2...

Richi18 kérdése:

Az édesanyám élettársa a 2 hónapos szopo babát engedély nélkül akarja elvinni az ő anyjához mit tehet ez ellen?

Figyelt kérdés

Ugy kezdődött hogy 2009 nyarán apum anyum elvált és a ház másik 50%-a gyerektartás fejében anyumra szállt. Erre az életttársa anyja rá akar szállni olyan cimmel ,hogy övé a ház fele holott a kicsi fiának sincs még köze hozzá ,mivel hogy csak fél éve élettársak és extrának munkanélküli isteniti az anyját anyum mellett képtelen volt kiállni mikor ki kellett volna normális ember az anyja ellen is szembe száll a párjáért.De anyum párja engem nem tartott semmien modon nem támogatott és a többi.

Az anyai képességet egy olyan ember akarja felül birálni akinek még az életbe nem nevelt gyereket de anyum már engem felnevelt. Utolag még mikor az élettársa anyja kétszer is megjelent egyáltalán nem köszöbt anyumnak se és még a kézmosás is elmaradt.


2012. ápr. 6. 13:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem a kérdező gyereke ... a pasi meg a anyja élettársa.
2012. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
15%
Tudtommal csecsszopó gyermeket tilos elválasztani az anyjától ezt a legmagasabb színtű nemzetközi konvenciók garantálják.
2012. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
utolso elötti nem az én gyerekem nekem az öcsém félig na igy tiszta és anyum élettársa akrja vinni nagyszülöknek mutogatni de anyum megmondta megse probálja...
2012. ápr. 6. 17:27
 14/16 anonim ***** válasza:
Ebből az egészből a világon semmit nem lehet érteni, sőt a kérdező kommentjeitől még zavarosabb lett az egész. Kinek a gyereke? Mi van a kézmosással? Ki akar kit vinni hova? Ki hol lakik?..... értelmezhetetlen zagyvaság. Egyik mondat nem kapcsolódik a másikhoz, összefüggéstelen az egész.
2012. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

de, lehet érteni, csak a kérdező nem túl jól írta le.


szóval a kérdező anyukájának van egy kicsi gyereke a mostani élettársátől (aki a kárdező mostohaapja)


a kisgyerek apai nagyanyja nem tiszteli a kérdező (és a kicsi gyerek anyukáját).

És meg akarta matatni a tescós kezével kézmosás nélkül, és az anyának se köszönt vissza.


Az apa el akarja vinni a nagyihoz látogatóba a csecsemőt, amit a kérdező nem akar.


Szerintem anyukád álljon a sarkára, és egyedül ne engedje el a picit

(az én rokonomat pici korában szívjóságból úgy megetették nehéz kajával a rokonok, hogy majdnem belehalt.)


Hogy a házról mit zagyválsz, ahhoz nekem se volt türelmem...

2012. ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
és szerintem csak a buta emberek cigiznek
2012. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!