Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért feljelenthet?

Ezért feljelenthet?

Figyelt kérdés

ráengedtem a rotti keverékem a szomszéd pit blljára és szétszedte a pitjét .de azért mert előtte megharapott és ideges lettem. és fel akart jelenteni csak megfenyegettem ha fejelent akkor én is hogy megharapott a kutyája.


lehet belőle bajom?



2012. júl. 10. 19:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
tanuk?
2012. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
még én se láttam mert az utcára engedtem ki ott volt a pit
2012. júl. 10. 19:22
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Fel bizony. A fenyegetőzésért még nem, de Te megöletted a kutyáját. Mégis: hogy képzelted ezt? És ha a dolog fordítva sül el és az ő pitje szedi szét a Te roti keverékedet???
2012. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Feljelenthet ahogy te is őt.

Amit csináltál az viszont egyáltalán nem volt jó ötlet, arról,hogy volt esélye megharapni a kutyának a gazdája tehet vele kellett volna beszélni (ill. feljelenteni vagy bármi). Szegény kutya, és mi van ha te kutyád sérül!??

2012. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
annyira tudom fogni hogy önvédelemből engedtem ki
2012. júl. 10. 19:24
 6/24 anonim ***** válasza:

Feljelenthet.

Néhány bcs szerintem megáll.

2012. júl. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

Az ilyen barom, ostoba, szadista emberek mi a fenéért tartanak kutyát, mint te, kérdező? Fel jelenthet a szomszéd és remélem, el is fognak ítélni, nem csak pénzbírságra.


Ha az én kutyámat öleti, kínozza meg valaki, én bőven nem a feljelentésnél állnék meg! Annyira fel tudom húzna magam az ilyen utolsó, mocskos embereken, mint a kérdező!

2012. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
27%

Neked kellett volna a szomszéddal dumálni, hogy megharapott a dög, valami kárpótlást igazán engedhetne. És ha kiröhög akkor feljelenteni, hogy veszélyes másokra az állat és emberre is.


Ha a pit a kutyádra támadt és nem rád, ám valami formában mégis téged harapott meg, akkor a szomszédnak lesz igaza, mert a vérében van az ölés(pláne a nála hosszabb szőrű kutyákra legyen fiú vagy lány) és ezt semmilyen bírósági izé nem vonhatja kétségbe.

2012. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
előtte megharapott,utána ideges lettem mire hazaértem a kórházból és utána is rámszaladt és ideges lettem és ráengedtem az enyémet.
2012. júl. 10. 19:33
 10/24 anonim ***** válasza:
71%

"Ha a pit a kutyádra támadt és nem rád, ám valami formában mégis téged harapott meg, akkor a szomszédnak lesz igaza, mert a vérében van az ölés"

Megkérdezhetem, hogy ekkora baromságot mégis honnan szedtél? Láttál már valaha pitet, drágám? Nem hinném... Ha értelmes, igaz dolgot nem tudsz írni, akkor ne válaszolj, kérlek, mert arra nincs szükség, hogy fölösleges, primitív állításokat hangoztass.

2012. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!