Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért feljelenthet?

Ezért feljelenthet?

Figyelt kérdés

ráengedtem a rotti keverékem a szomszéd pit blljára és szétszedte a pitjét .de azért mert előtte megharapott és ideges lettem. és fel akart jelenteni csak megfenyegettem ha fejelent akkor én is hogy megharapott a kutyája.


lehet belőle bajom?



2012. júl. 10. 19:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
a szomszédodat anyagi kár érte, téged 8 napon túl gyógyuló sérülés... viszont önvédelemnek nem mondhatod, mert az nem önvédelem hogy ráuszítod a kutyát (max hamistanuzhatsz abban hogy nem te engedted rá, hanem a kutyád támad miután a pit neked támadt)
2012. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
de szerintem nem mer feljelenteni,mutattam neki a lelteim és énis feljelentem azt mondtam neki.
2012. júl. 10. 19:42
 13/24 anonim válasza:
83%
mintha cristofelt olvasnám xdxdxd
2012. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
92%
kérdező: normális embernek tartod magad agyilag???????? xd hogy lehetsz ennyire szadista?? az csak egy harapás volt fel is jelenthetted volna a gazdáját és kész!! de kínozni egy másik kutyát..ásd el magad
2012. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
79%
Feljelenthet és remélem fel is fog. Hogy lehetsz ekkora gerinctelen féreg? Remélem legközelebb nem csak meg harap egy kutya hanem ugyan úgy jársz mit szegény pit. Meg is érdemelted hogy meg harapott,az ilyen b*zik mint te ok nélkül is képesek lennének egy ártatlan állatot megölni!!!!!!
2012. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%
Én csak a két kutyát sajnálom ebben az ügyben. Szar gazdákhoz kerültek szerencsétlenek.
2012. júl. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%
Ne röhögtess! Önvédelemből kutyát KIENGEDNI? ! Na, ez a hét legjobb vicce! Talán ha berontott volna hozzád. Akkor lehetne önvédelemről beszélni.
2012. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
16%
Mindenki feljelenthet mindenkit kérdés mit tud bizonyítani.Kérdező,mond azt hogy rádtámadt újra a pit miközben a saját kutyádat kivitted pórázon sétálni,és a te kutyád csak megvédett a dühöngő veszélyes vadállattól.Jól kell előadni meg néhány tanú sem árt. Ennyi.Nem fognak elítélni .
2012. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Elég szégyen, hogy hamis tanúskodásra buzdítjátok ezt a barmot, aki kínozta és megölette a szomszéd kutyáját. De, remélem el fogják ítélni a kedves kérdezőt.
2012. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Biztos hogy nem lesz semmi ítélet,mivel közterületen szabadon felügyelet nélkül hagyott veszélyes fajtáról van szó amit bizonyítani tud látlelettel.Bármikor nekiugorhatott volna egy arra járó kisgyereknek is.A többi már lényegtelen és bizonyíthatatlan.
2012. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!