Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kirakhatom anyámat a lakásból...

Kirakhatom anyámat a lakásból ha az én nevemen van mert megörököltem apamtól? Nem akar menni. Én meg eladnám a házat. ő lakhatna a nagymamánál. Nincs haszonélvezete

Figyelt kérdés
Mert egy kölcsön miatt lemondott róla amit persze nem tud fizetni.most lenne vevő nekem így is veszteseg az amit a kölcsöne miatt a banknak visszafizetek.
2012. okt. 8. 09:29
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:

én teljesen megértelek kérdező...apósom csinálja ezt...sőt...ő már elvert egy saját házat, az anyja házát, egy vagy két lakást és x földet....pénz meg sehol, él albérletben, amivel ugyanúgy el van maradva...és lehet, hogy önzőn hangzik, de utálatos, ha majd az anyukája köteles részét megkapja, mert tudom, hogy nem csak azt, hanem a párom és a huga örökségét is sikerül majd elherdálnia...persze mi még itt nem tartunk, ne is tartsunk jó ideig, még száz évig éljen a völegényem mamája, de ő ezen gondolkodik, hogy hogy irassa a végrendeletet, hogy a fia ne tudja elherdálni a lakását....szóval, teljesen megértelek....szerintem kirakhatod, mindenképp próbáld jobb belátásra birni anyukádat, hogy önszántából menjen...hátha sikerül

24L

2012. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
3%
Kiraknád anyádat a házból te ganaj
2012. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
0%
Kiraknád anyádat a házból te ganaj
2012. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!