Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet valami negatív következm...

Lehet valami negatív következménye, ha feljelentenek és elvesztek egy pert?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy a bírságot ki kell fizetnek. Pl ha munkahelyet keresek, akkor ebből lehet valami hátrány? Erkölcsi bizonyítványba szerepel? Egyébként nem komoly az ügy, de mégis félek egy picit. Az se biztos, hogy feljelentenek, emg az se biztos, hogy hbás vagyok. köszi előre is.

2013. ápr. 19. 23:12
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Nyugi, nem lesz semmi ebből, de egyébként ha lenne, akkor se lenne nyoma sehol.
2013. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"Tegyük fel, hogy feljelent, tegyük fel, hogy elvesztem a pert, tegyük fel, hogy később 15.000 forint kifizetésére köteleznek."


15 E Ft-ot követel és ennek fejében fenyeget perrel?:-o

Pontosan mivel fenyeget, mit mondott?

2013. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Csak egy üzenetet kaptam, hogy ha nem fizetek neki 5 napon belül, akkor "beregisztrál a rendőrséghez".
2013. ápr. 23. 22:31
 14/22 anonim ***** válasza:

SMS-ben írta?

És azt, hogy mennyit akar, azt nem írta?

2013. ápr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Igen, sms-ben. 15000 forintot kér.
2013. ápr. 24. 00:42
 16/22 anonim ***** válasza:

Értem, de honnan tudod, beleírta az SMS-be?


Csak mert szeretném megmondani, megfogalmazni Neked, mekkora hülye pontosan ő.:)

2013. ápr. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Okés, akkor leírom részletesebben. Háziasszonytól csak egy sms-t kaptam: "Fizetned kell 15000 forintot." A rendőrségeset valójában nem is emlegette NEKEM. Egy közös ismerős írta nekem facebookon, hogy ez így nem mehet tovább és a csaj azon gondolkozik, hogy "beregisztrál a rendőrséghez".


Gondoltam nem bonyolítom ezzel a történetet, mert egyáltalán nem ez a lényeg - ezért írtam itt azt, hogy egy sms-ben zajlott az egész.

2013. ápr. 24. 01:00
 18/22 anonim ***** válasza:

Á, ez semmi!:)

Az az ismerős kicsodátok? Kije a nőnek, vagy Neked?

2013. ápr. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Amúgy ez a "háziasszony" a _tulajdonosa_ a lakásnak, és ő nem lakik benne, és több bérlő is van, tehát másokkal laktál?

Nem lehet, hogy ez még a beköltözés előttről származó, eltévedt SMS?

2013. ápr. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

A háziasszony munkatársa küldte az sms-t nekem, aki az egyik barátom (ő is egy nő).


A háziasszony nem a tulajdonosa a lakásnak, hanem ő és a férje (vagy barátja/élettársa) közösen bérlik. Egy 2 szobás lakás. Ők ketten egy nagy szobába laknak + kiadták azt az 1 szobát (illegálisan), mert nekik nem kell.


Az sms nem tévedt el, dátummal együtt megvan.

2013. ápr. 24. 01:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!