Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek, ha az egyik...

Mit tegyek, ha az egyik tanárom lelkileg bántalmaz?

Figyelt kérdés

Egyik tanárom lelkileg bánt.. 9.-ben volt az első, amikor ÉPP HOGY CSAK becsengetés után 1 perccel, egy picit beleharaptam a szendvicsembe, és Ő azt mondta : ' Ne egyél, mert még kövérebb leszel.. ' . Nagyon bántott.

A 2., és a 3. precedens elmúlt napokban történt. A 2.. leküldött valamiért a könyvtárba, és azt mondta, vigyek valami táskát, én erre mondtam, hogy nem , majd kezembe elhozom. Erre ő : ' Bár ahogy látom, van rajtad elég táska.. ' . A 3.. valami ételről beszélgettünk, és kérdezte, hogy valaki tudja-e . Engem felszólított : ' Na te biztos sokat eszel.. vagyis ebből az ételből, ahogy elnézlek. ' .

Az közrejátszhat, hogy 9.-ben volt egy kis (inkább nagy) összezörrenésem az osztályával?!

Nagyon fájnak ezek a dolgok, hiszen SEMMIT NEM ÁRTOTTAM NEKI, TANULTAM RENDESEN ERRE A TANTÁRGYRA, mi baja lehet velem? Már mindig majdnem ott tartok, hogy elsírom magam, de türtőztetnem kell, hogy ne lássa rajtam, hogy meg tud törni.

Mit lehet tenni? Az is eszembe jutott, hogy beszélek vele, ha ezt folytatja, de nem tudom, mit mondanék neki. Anyának nem merek szólni, mert Ő egyből be szeretne menni a suliba, ahogy ismerem. Valami más lehetőség? Vagy tűrnöm kell a megaláztatást? :'(



2013. szept. 23. 19:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bocs az elejére , most láttam meg hogy 9. Es voltál .
2013. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Engem az énektanár bántott mindig, hogy tuti drogos vagyok és nyíltan provokált órán az osztály előtt. Kérdezgette, hogy milyen szereket szedek, mit szívok, meg ilyenek és láthatóan nagyon jól szórakozott rajta.


Mindezt azért, mert tág a pupillám és erre szállt rá. Nem tehetek róla, mamámnak is tág mindig, valószínűleg tőle örököltem. Azért nekem is rosszul esett mindig, szóval tudd, hogy nem vagy egyedül...

2013. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. (10.osztalyos)
2013. szept. 23. 20:35
 14/15 anonim ***** válasza:
Egy kicsit ilyenkor legyél higgadt a szégyenérzet és a düh helyett. Higgadtan az ember nagyon frappánsan tud visszaszólni úgy, hogy ne legyen közvetlen sértő, de mélyen éreztesse a másikkal (felnőttel), hogy hol a helye és mi a dolga valójában. Pl, ha dagadtnak nevez, akkor mondd azt, hogy majd ezt inkább a faterodnak mondja, mert ő 150 kiló tiszta izom és nincs humorérzéke vagy mondd, hogy épp most tervezel még 30 kilót felszedni, hogy a szemét kötekvő embereket palacsintává lapítsd.
2013. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg mondhatod azt is, hogy a hasznos figyelmeztetései miatt rátaláltál az anorexiára, tehát nem kell félnie, hamarosan szépen le- és elfogysz, a koporsódat igazán könnyű lesz cipelni.


Igazán barom egy tanár, ha beszólogat, arról ne is beszéljünk, hogy pont a legelégedettlenebb korban talált meg a hülyeségeivel.

2013. szept. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!