Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 eves vagyok. Nagyon szeretn...

Russs kérdése:

12 eves vagyok. Nagyon szeretnek lefogyni egy kicsit. Tudtok nehany kissebb tippet, ami altal lassan lefogyhatok. Meg az orvos is mondta hogy fogyak le!?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet és ne nassolj. Ennyi.
2013. nov. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igyál sok vizet, napi 3 litert legalább.

Keress magadnak valamilyen sport foglalkozást, amit szívesen csinálsz(lovaglás, úszás, tánc stb.stb.) heti rendszerességgel.

Este 6-tól próbálj már semmit sem enni és napközben oszd el az étkezéseket 5 alkalomra, amikor kis adagokat fogyasztasz.

Az étrended tartalmazzon sok zöldséget, gyümölcsöt, fehér húst(csirkemell, de ha lehet ne rántva) és tojásfehérjét. Kerüld az édességeket, amennyire csak bírod(tudom, jó időszak következik most ilyen szempontból :/)

Ha szerencséd van, hamarosan meg is fogsz nyúlni, ami jó hatással lesz az alakodra :)

2013. nov. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat....hat en minden vasarnap 2-6 ig uszok...probalok ne enni.. :)
2013. nov. 30. 10:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért éheztetni ne éheztesd magad, csak állj le az evéssel még azelőtt, hogy úgy éreznéd nagyon tele vagy. Ilyen korban még károsabb, ha nem eszel!

Az jó, hogy úszol :)

Ha esetleg van időd, más mozgás után is nézhetsz, esetleg ha van kutyátok, járj el vele sétálni minden nap fél-1 órára :)

2013. nov. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az orvos is igazán adhatott volna pár tippet, ha már megjegyzéseket tud tenni.
2013. nov. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jaj tudom az orvosom bevalllom nem a legjobb!!! amugy van kutyam de nagyon lusta :)
2013. nov. 30. 18:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Hány centi és hány kiló vagy?

12/L

2013. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
1'52 centis es 49 kg.... :p
2013. dec. 1. 09:15
 9/9 anonim válasza:
Az en tanacsom az :Ne egyel csak 1-2 szelet kenyeret,mondj le a chipsrol,edessegrol.Sokat tornazz.
2014. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!