Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Közkertet csinálok és a...

Közkertet csinálok és a szomszéd oda jött, hogy nem jó helyre tettem a kertet, mit tud csinálni?

Figyelt kérdés

én a ház hátától 72 cm-re raktam és ő azt állítja, hogy 1 méter kell legyen a csepegő része.

2001-ben csináltak területfelmérést és az szerint 65 cm kell legyen a köz, egy kissé megvan törve a határvonal feléje, éppen 5 cm különbség van az ő akarata szerint, mert ő egyenesen akarta felméretni. Hívott topográfust, felmérette egyenesen és így 70 cm kell legyen, ami megvan.

Mikor megtudta, hívta a topográfust, hogy mégse így van mert felém törik a terület, neki meg kell legyen az 1 méter, ami nem volt igaz sohasem..És azt mondta , ha nem rakom a kertet följebb, akkor beperel.

Kérdeztem a topost, hogy mit tud csinálni, ő pedig azt mondta, hogy majd a törvény küld egy jogi személyt aki felméri és az szerint kell csinálni, na de most az, hogyan, mi szerint méri fel? az én rajzomat figyelembe veszik? vagy hogyan működik ez most ha tényleg beperel?


2014. jún. 10. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Most 28 centin pöröltök? :D
2014. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
annyin akar!
2014. jún. 10. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!