Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szüleimet kirabolták megverték...

Szüleimet kirabolták megverték. A rablókat elfogták. Hogyan tudnám a rablókan a bentlétüket megkeseríteni?

Figyelt kérdés

Sorozatrablók 10 és 12 évet kaptak kegyetlen őregezők.

A börtönben van olyan "blokk főnök" meg ilyesmi ? Hogy pár karton cigiért verik és cikáztassák őket ? Vagy állandóan balhéba keveredjenek a börtönben amiért újabb és újabb éveket kapnak ?

Mi a módja, hogyan lehet megtudni hogy aki a börtönben a góré ?


2014. jún. 22. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Mivel korrupció mindenhol van, így biztosan van olyan is, aki "cikáztatja" a bentieket.


Hol ülnek ezek a "kedves" emberek?

2014. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen nem lesz. Jelenleg a köztörvényes bűncselekmények döntő többségét! cigányszemélyek követik el, elmondható tehát, hogy a nem fehérgalléros bűncselekmények kapcsán kb. cigánymaffia van ma Magyarországon. Ennek következtében a börtönlakók döntő többségét is cigányok (fehércigány, barnacigány, romungró / lovári / béás) adják, tehát a te két kedves rablódnak (feltéve, hogy cigányok, de nyilván azok, hiszen a bűncselekmény, az "öregezés" jellege tipikus cigánybűncselekmény) kb. a hazatéréssel lesz egyenértékű a börtönbe vonulás, ott bent hősként fogják tisztelni őket, és nemhogy megverik, hanem megvendégelik! majd őket a zárkamenők.

Verni azt a 9 cigányra jutó egy fehérmagyar illetőt verik majd meg rendszeresen, aki ugyanolyan bűnöző, mint a többi börtönlakó, de balszerencséjére a börtönben kisebbségben van.

2014. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Ezen már én is gondolkoztam (bár nem vagyok érintett), hogy mi van akkor, ha valaki idegenként ajándékcsomagot küld egy börtönlakónak.

Aztán elterjed, hogy aki megverte XY-t, az utána kap egy kis pakkot benne cigivel, esetleg a felesége/gyerekei ajándékcsomagot benne kávéval, csokival, vagy valaki kifizeti mondjuk egyik csekkjüket.

ÉN nem kérnék senkit, hogy verje meg, én csak egyes szegény bebörtönzötteket támogatnám. Hogy véééééletlenül úgy esik, hogy pont azok kapnak valamit, akik előtte egy picit helyrerakták az az embert, ahhoz kérem semmi közöm, én nem kértem senkit semmire.

2014. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!