Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csak szerintem túl sok már...

Csak szerintem túl sok már manapság a nők joga? Pl ha egy nő bántja a férjét azt csak nevetik, de ha forditva van tudjuk mi történik.

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 15:31
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
43%

Szegénykém, nem bírod elismerni a vereséged? :D Két oldalon keresztül jössz azzal, hogy ilyen nincs, még életetdben ki sem nyitottad a Ptk-t, még tárgyalóteremben sem voltál, nyilván sz.rul érezheted magad, mert h-lyét csináltál magadból :D


Majd legközelebb.

2014. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Nem égetem magam és te keversz nagyon csúnyán dolgokat, édesanyám jogász volt, egyszer egy tárgyaláson megkérdezte, hogy hol tanulta a jogot, mert ő azt tanult, de a bíró valami mást. Igen van néha kirívó eset, de nem általános. Ahogy van olyan is, hogy a másodrendű vádlott vall az első számúra, hogy ott volt, az tagadja és szabadlábra helyezik 12 milliós kártérítést is kap az eset után. Ilyen is előfordul, de nem általános. Érted a különbséget, hagyd abba a jogi pályádat, mert nem sokra mész vele.
2014. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Ja és egy szóval nem állítottam, hogy tárgyalótermekben töltöm az időm. Más a foglalkozásom. Neked viszont ciki, hogy elvileg szakmádba vág és ilyen ostobaságokat állítasz. Nem tudom levélkihordóként, hogy gondolod, de tegyük fel válóperes ügyvéd lennél, felfogad egy anyuka és ilyen kérelemmel állnál a bíró elé, hogy olyan mértékű gyerektartást kérsz, amiből anyuka is elél, emellé asszonytartást és még a házasság előtt szerzett ingatlan kizárólagos használatát, hát drágám te lennél de nagyon körberöhögve.
2014. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Hát nem tudod abbahagyni? :D Most így jártál, ne rugózz rajta ennyit, mondom, majd legközelebb.
2014. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Nem én már csak ilyen vagyok, legközelebb már nagyon unnálak, ostoba embereket, akik nem tudják még a saját mondanivalójukat se értelmezni, nagyon nem tudok értékelni. Írtam, hogy édesanyám jogász volt és nagyon sok az ügyvéd ismerős. Így hát, ha tárgyalóterembe mennék, nem röhögnének ki, mivel egyiket felfogadnám, de nem egy ilyen szerencsétlen okoskodó lenne az, mint te vagy. Majd legközelebb ne okoskodjál a melóhelyeden, hanem csak rakd az iratokat az irattárba, mert az a munkád.
2014. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

"Na neee,mióta van olyan,hogy a nő veri a férjét aki fizikailag 3x erősebb a női nemnél."


Nekem van két ismerős családom is, ahol ez előfordul.

A férfi az egyik esetben nem mer védekezni, mert annyira mulya és a felesége konkrétan 190 centi és olyan széles vállai vannak, mint egy férfinek, a másik esetben a férj kétszer akkora, mint a felesége, de van 3 gyerekük és éppen válnak. Itt azért nem védekezik a vascsöves asszony ellen, mert fél, hogy akkor nem neki ítélik a gyerekeket, hanem az alkesz feleségének.

2014. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

"Ebben az esetben a házastársat a bérlő jogállása illeti meg, azzal, hogy lakáshasználati joga rendes felmondással megfelelő cserelakás felajánlásával szüntethető meg."


Azért ezt ne hagyjuk le.

2014. jún. 26. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!