Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A nyugdíjkorhatár emelés...

A nyugdíjkorhatár emelés helyett miért nem hozzák vissza a többkulcsos adórendszert? Miért nem adóztatják meg a gazdagokat?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 22:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 A kérdező kommentje:
Te kapsz pénzt ezért,hogy itt térítsd demagógiával?
2014. jún. 25. 19:35
 52/87 anonim ***** válasza:

Kemény munka? Majd megtudnád te mi az a kemény munka, ha az én pártom kerülne kormányra. Mennél a nehéziparba dolgozni, a fajtáddal együtt, megtudnád mi az hogy MUNKA.

Mert az amit te csinálsz az nem munka, nem teremtesz értéket, egy semmirekellő értéktelen ember vagy, semmi hasznod a társadalom számára. Egy léhűtő vagy, aki valaminek hiszi magát a pénzével. Fujj.

2014. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 anonim ***** válasza:
65%

"Kemény munka? Majd megtudnád te mi az a kemény munka, ha az én pártom kerülne kormányra."


Szerencsére ez nem fog megtörténni.



"Mennél a nehéziparba dolgozni, a fajtáddal együtt, megtudnád mi az hogy MUNKA."


Nem csak az a munka, amelyben megizzadsz, ez óriási tévedés, csak a prolik szeretik ezt hangoztatni ezt.



"Mert az amit te csinálsz az nem munka, nem teremtesz értéket,"


Már miért ne lenne munka? Korcs felfogásod van, az egyszer biztos.


"egy semmirekellő értéktelen ember vagy, semmi hasznod a társadalom számára. Egy léhűtő vagy, aki valaminek hiszi magát a pénzével. Fujj."


Higgy amit akarsz, nem érdekel, a léhűtő jelzőt pedig kikérem magamnak, világ életemben mindenért megdolgoztam, nem a sült galambot vártam, és különösképpen nem másokban kerestem a hibát, nem másokra mutogattam, hanem a saját kezembe vettem a sorsomat. Az a te hibád, hogy te erre képtelen vagy.

2014. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 anonim ***** válasza:
72%

Ki kérem magamnak ezt a sz@r egyenlőség dumát! Elvégeztem a gyógyszerészkart és a jogot, egyetem mellett dolgoztam. Azóta évek munkájával vezető pozícióba kerültem az egyik legnagyobb gyógyszergyárnál. A barátaimmal és a családommal több vállalkozást is viszünk. Igen, bőven 1 millió fölött keresek havonta, de nem is 8 órát dolgozom egy nap! Szóval NEM vagyok egyenlő valakivel, aki nem tesz mást csak picsog hogy milyen szörnyűséges a sorsa a sok gonosz gazdag miatt. Nem tudom sajnálni azokat, akik ahelyett, hogy képeznék magukat vagy fejlesztenék a tudásukat, szidnak mindenkit aki jobban él náluk, szidják az aktuális politikát, de azért a segélyért meg a kedvezményekért tartják a markukat. Mielőtt jönnének a kifogások, nem születtem gazdag családba és egy kis keleti határ menti faluban nőttem fel. Lehetősége annak van aki megteremti magának.

Nem értem miért kéne MÉG többet adóznom, amikor így is jóval több adót fizetek, mint egy minimálbéres. Ja hogy ha neked sz@r, akkor legyen másnak is? Meg volt a lehetőséged, hogy versenyképes szakmát válassz.

2014. jún. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 A kérdező kommentje:

Utolsó kedves,id-ota!

Azon még nem gondolkodtál el,ha mindenki csak versenyképes szakmát választana,akkor az adott szakma már nem lenne olyan jövedelmező?

És igen!Azért mert te egy rohadt törtető s-ggfej vagy,ezért másnak szenvednie kell,mert te nem elégszel meg fele ekkora életszínvonallal,ami valljuk be még mindig több lenne annál,amire szükséged lenne.

Amúgy semmi nem garancia.Lehet 10 év múlva majd sírni fogsz,hogy nem versenyképes az,amit most tanulsz.

Ja,hogy ezért nyúzod le a nemtom hány vállalkozásoddal másokról a bőrt,hogy majd akkor ne kelljen dolgoznod és élhess,mint egy élősködő?:)

Neked nem kell majd sorban állnod segélyért,mert most azoktól veszed el a pénzt,akik majd sorban állnak miattad!!!

2014. jún. 26. 03:24
 56/87 A kérdező kommentje:

"Sz-r egyenlőség".

A magadfajták miatt nincs egyenlőség.

Te nem is vágysz rá.

Mondom,undorító vagy,egy parazita,a saját fajtádon élősködsz.

Persze ha betegnek születtél volna és tőled vennék el azt a kicsit,akkor nem ezt gondolnád.A magadfajták miatt halnak meg rengetegen,mert neked semmi nem elég.

És arra hivatkozol,hogy te megdolgoztál érte.

B-zd meg,ne dolgozz meg érte,hanem elégedj meg 1 embernek elegendő ökológiai lábnyommal!

2014. jún. 26. 03:29
 57/87 A kérdező kommentje:
Érdekes itt mindenki szegény legényből lett milliomos.
2014. jún. 26. 03:31
 58/87 A kérdező kommentje:

És mégis miből képezze az ember magát?

Van fogalmad arról,hogy 1 diploma elvégzéséhez is mennyi pénz kell?Nem mindenkit támogatnak a szülei.És nem mindenki születik egykének.

Ja,hogy te abban a korszakban nőttél fel,amikor még ingyen volt a felsőoktatás?

2014. jún. 26. 03:35
 59/87 A kérdező kommentje:

Gyógyszerekre lesz is szükséged az biztos.

H-lye elmebeteg módjára éled az életed,nem figyelsz az egészségedre.

Az az ember,aki életében nem 16 órát akar dolgozni,mérhetetlen kapzsiságából fakadóan,talán oda is figyel magára,nem kell majd gyógyszert szednie.

Minek neked ennyi pénz,ha nem is élvezed az életet,mert napi 16 órát dolgozol,vagy alszol te egyáltalán?

De hát mit is várok az ilyenektől,abból élsz hogy mások betegek és gyógyszerre szorulnak.

A gyógyszergyártóknak nem is érdeke,hogy az emberek egészségesen éljenek,akkor ki venné a sok gyógyszert?

Erről ennyi a véleményem.

2014. jún. 26. 03:45
 60/87 A kérdező kommentje:

Azért maradjunk annyiban,hogy napi 8 óra munka is bőven elegendő egy embernek.

Nem kellene arra ösztönözni,az amúgy is egészségtelenül élő embereket,hogy dolgozzanak még többet.

Amit te csinálsz az már a hatalomvágyról szól.

De a felét sem hiszem el annak,amit írsz.

Ha ilyen jól megy neked,remélem legalább adakozol,jótékonykodsz vagy örökbe fogadsz egy afrikai gyereket.

2014. jún. 26. 03:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!