Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A nyugdíjkorhatár emelés...

A nyugdíjkorhatár emelés helyett miért nem hozzák vissza a többkulcsos adórendszert? Miért nem adóztatják meg a gazdagokat?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 22:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
Csak azt teszem még hozzá ehhez az egészhez, mint kommunista érzelmű ember. Ti, aljas képmutató ingyenélő piócák, ti emberiség szégyene, eljön még az idő, eljön amikor a kötelet a nyakatokra teszik az elnyomottak, egyszer még utoljára megmozdul a proletár, és akkor ütni fog, nagyot fog ütni, és kegyetlenül, évtizedek keservét adja abba az ütésbe, és akkor ti megszűntök létezni, egyszer és mindenkorra vége lesz a mocskos kapitalista rendszereteknek.
2014. jún. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 A kérdező kommentje:

Nem lepődöm meg,hogy vallásos vagy.Azokra jellemző a legnagyobb kapzsiság.Meg mindent a hit nevében.Pffff


Nekem is tömték ezzel a fejemet.

Amúgy nem tartom magam kommunistának kifejezetten,de aki kitalálta ezt az eszmét biztos egy jó ember volt,magas empátiával,csak nem jó emberek kezébe került a megvalósítás.

Sajnos hiába győzködlek itt,az ilyen emberekbe belé van kódolva ez az elnyomás iránti vágy,azzal nyugtatják magukat,hogy nekik ehhez joguk van,mert megdolgoznak érte.

Talán én vagyok túl jó ebbe a világba,lehet....

2014. jún. 27. 04:41
 83/87 anonim ***** válasza:
Caution, miért nem költözöl Kubába, vagy esetleg Észak-Koreába?
2014. jún. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező!


Értem én mire akarsz kilyukadni, de te meg azt értsd meg, hogy hiába 16%-ot adózik mindenki, de egy jól kereső most is jóval többet tesz bele a közösbe, viszont jóval kevesebbet is vesz ki onnan. Ellenben egy minimálbéres vagy egy segélyes keveset rak bele, és sokat vesz ki belőle, ergó ezzel már meg is van valósítva az, amit te akarsz. Nyugaton valóban működőképes a progresszív adózás, mert ott megvannak hozzá a feltételek, és persze, Franciaország kivételével nem brutális sarcokban gondolkodnak és úgy vannak meghúzva a határok, ahogyan az ésszerű. De nálunk mi volt? 2,5 millió éves jövedelemmel már a "gazdag" kategóriába estél bele, ami nonszensz.

2014. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim válasza:
Az probléma, hogy azt a pártot szidja a többség, amelyik már másodszorra kétharmaddal nyer! Az MSZP a vesztes párt!
2014. júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 A kérdező kommentje:

Az RTL klubot pedig megadóztatják,mert szerintünk,aki nyereségesebb azt kell.


Pfff,képmutató egy banda.


Ezt tegnap mondta az egyik fideszes képviselő.

Akkor magukra miért nem vonatkozik ez?

Szánalom...

2014. júl. 5. 17:50
 87/87 A kérdező kommentje:

A 2. 2/3 45%-kal lett annyi.

Szóval ne essünk túlzásba.

2014. júl. 5. 17:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!