Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen ervek szolnak az...

Milyen ervek szolnak az ellen, hogy a nyilvanos helyen betiltsak a csokolozast?

Figyelt kérdés

2016. febr. 11. 16:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
És nem is azt mondom, hogy nem fordul elő, hogy az ember kint vizel, de ha szabályozva se lenne, akkor vissza is ugorhatunk a középkorba, és az utcákon nem macskakő lenne hanem szarból húgyból és szennyesvízből álló sár.
2016. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Látom nem érted.


Én odafigyelek erre kifejezetten,sőt elmondom neked,nyilvános helyen nem is tudok wczni,nemhogy közterületen.

Viszont tudom,ismerem azt az érzést,mikor már nagyon szorít a hólyag,mert úgy 1 liter folyadék van benne.


Ha valaki az utcán kényszerül ilyesmire nem jókedvéből teszi,hanem már nagyon nem bírta.


Persze,lehetőleg az ember felkészül előre,de ezt nem tudod 100%-ban szabályozni.Van amikor felfázik az ember,és akkor nem számít,hogy mennyit ittál előtte.


Lehet te még nem voltál olyan állapotban,nem is kívánom neked,mikor nagyon kellett és nagyon messze volt a legközelebbi mosdó.


Normális ember,akinek csak kicsit vagy közepes kell nem fog nyilvános helyen vizelni.Ez már olyankor történik,amikor az illetőnek nagyon kell.És hidd el olyankor már marhára nem tud ilyenekkel foglalkozni az ember,örülsz hogy megkönnyebbülsz.


Láttam már olyat is,hogy valaki kisgyereket pisiltetett meg az utcán,és voltak akik fintorogtak.

Ez szánalmas.Természetes dologról van szó.

2016. febr. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

De én azért is tértem ki erre,mert magát a csókolózást is "közszeméremsértésnek" akarják titulálni.


A pisilésben is sokan szexuális vonatkozással kötik össze,mintha valami perverzió lenne.

2016. febr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!