Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit szóltok a vasárnapi...

Mit szóltok a vasárnapi munkavégzéshez? Szerintetek rossz vasárnap dolgozni? Szerintem diákoknak, egyedülálló anyáknak, sok nehéz helyzetben lévő embernek jó lehetőség.

Figyelt kérdés

Aki meg amúgy boldog családi életet él azt nem lenne szabad kötelezni vasárnapi munkára, ha nem akarja

Szerintem a szombati és vasárnapi munkát 200%os pótlékkal kéne fizetni, a túlórát peddig 400%os pótlékkal. Aki nem fizeti meg, az ne nyisson ki.

80%ban csak diákokat lenne szabad alkalmazni. Ez nagy segítség volna sok diáknak.

Fennmaradó rész pl. olyan egyedülálló szülők, akiknek hétvégén segítenek a nagyszülők, akkor így 2 nap alatt meg tudnák keresni azt a pénzt amit mások 5 nap alatt.



2016. aug. 12. 12:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Én múlt héten direkt mondtam, hogy szívesen megyek vasárnap is diákmunkára, így aztán be is osztottak (árufeltöltés). Szerintem megéri, hogy ugyanazért a munkáért nettóba több mint 2000-rel többet kapok a 8 óráért, mint hétköznap.
2016. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!