Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek ez letöltendő lesz?

Szerintetek ez letöltendő lesz?

Figyelt kérdés
Egy elég jó ismerősöm nem egészen két hónapja szabadult a börtönből, ahol majdnem négy évet töltött több rendbeli betörésért és más bűncselekményekért. Kedvezmény nélkül szabadult. Most sajnos megint csinált egy bűncselekményt, betört egy látszerészüzletbe és a közvetlen mellette lévő fogorvosi rendelőbe. Elkapták, vállalta is a cselekményt. Szerintetek letöltendőt kap, vagy megússzahatja felfüggesztettel?
2016. okt. 7. 22:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Különös visszaeső a te "barátod". Nem, hogy visszamegy, még a büntetési tétel felső határa is emelkedik, mellette börtön helyett fegyházba fog menni, s feltételesen sem bocsájtható szabadlábra.
2016. okt. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Ma megvolt az ismerősöm tárgyalása, gyorsítottan. Magam is meglepődtem, de 1 év, 10 hónap lett az ítélet, három évre felfüggesztve. Ezt kérte az ügyész, a bíró pedig helybenhagyta. Meg is lepődtem, amikor az édesanyja újságolta.
2016. okt. 10. 15:08
 13/14 anonim ***** válasza:
42%
Akkor az elég balek ügyész lehetett... A bíró meg annál súlyosabbat nem szabhat ki, mint amit az ügyész kér (tehát nincs olyan, hogy háhá te csak 3at kértél, de én erre adok 12 évet).
2016. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Magyar igazságszolgáltatás gratulálok. Hol a f..szomban van még ilyen, hogy egy ilyen visszaeső bűnöző egy betörésért nem kap letöltendőt? Besz..rok komolyan.
2016. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!