Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A februári betegállomány hogy...

A februári betegállomány hogy érintheti a januári fizetést?

Figyelt kérdés

Két napot betegállományban voltam feb 1-2.

Januárra kevesebb fizetést kaptam indok: 2 nap betegállomány.


Valaki meg tudja mondani a februári betegség hogy érintheti a januári fizut?


2018. febr. 15. 10:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Jajajaj, a kevés fizetésbű' még le is vont a gonosz, csúnya főnök, alig kapok pézt, jujuj, de nem szólok, mer' kirúg, osztán még ennyit se fogok keresni. Igaz, hogy heti 8 nap napi 32 órát dolgozok 80 ezerért, de hát 600 km-en belül nincs másik munka, ezt is utálom, de hát ez van, nem pattogok, mer' ha kirúgnak, hogy fizetem a kétszázezres devizahitelemet, elveszi a házamat az a szemét bank, osztán mehetek a híd alá. Inkább nem szólok én senkinek, csak itt puffogok, szidom a céget, de jajaj, hát hol merek én szólni, még kirúgnak - de nem én vagyok a munkaügyis troll, nem is ismerem, ez itt az első kérdésem, a korábbi kétszázat nem is láttam"

Ha feltételezzük, hogy a fizetésedet havi alapon számfejtik és elseje a hónap fordulónapja (tudom is én, mi van a szerződésedben), akkor a februári betegállomány nem érinti a januári fizetést. Majd a februáriban jelenik meg valahogyan.

2018. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

" Majd a februáriban jelenik meg valahogyan."


Hát a való élet rád cáfol. Nem így van.

A tények makacs dolgok ugye.

2018. febr. 15. 19:43
 13/13 A kérdező kommentje:

" de nem szólok, "


De szóltam. Aztán mire mentem vele.

2018. febr. 15. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!