Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Reggelre fekáliával bekenték...

Reggelre fekáliával bekenték a kocsimat. Ezért érdemes feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
Parkolási konfliktusok vannak erre mert 2 szomszédos utcán is bevezették a fizetős parkolást, erre mindenki nálunk akar parkolni, ha később érsz haza a munkából egyszerűen nem találsz helyet. Én "új kocsis" vagyok itt, két hete van meg a sajátom.

2018. júl. 10. 11:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Kedves Mindenki :) Úgy örököltem a lakást, teljesen tehermentes, és sikerült a városban egy viszonylag jól, nettó 200 körül fizető állást találni (Vidék, nem BP, még mielőtt keveslenétek!)


Akkor béreljek garázst? ahogy nézem 15-18 ezer /hóért van itt.


Nem laktam eddig ilyen környéken, szóval ez a "hagyomány" nekem nagyon új... Kamerázás lesz, mert volt kocsilopás is pár hónapja.

2018. júl. 10. 14:12
 12/20 anonim ***** válasza:
69%
És ezek a "kultúrált" városi népek szólják le a falusiakat itt a gyakorin is. Egyébként nem foglalkoznék velük majd megunják
2018. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A kamera nem fogja megtalálni a tettest, ha te nem. Minden szempontból a leghatékonyabb megoldás a garázs. Az kétségtelen, hogy nem olcsó mulatság, de egy közszemlélettel nem lehet ilyen módszerekkel hadakozni eredményesen. Hogy közszemléletről van szó,a z elmondottak alapján nem kétséges.
2018. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is megérné egy garázs ilyen körülmények közt.
2018. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 gungasam ***** válasza:
100%
Érdemes feljelentést tenni. Amikor ismétlődik az eset és esetleg lebukik a tettes nem mindegy, hogy egy vagy több esetet lehet a nyakába varrni , sőt kártérítést is lehet akkor követelni (rendőrségi jegyzőkönyv). Egyéb tippem , valamely szomszédos (vagy saját) autóban lévő parkolás aktív eseménykamerával felvételt lehetne készíteni, olyat amelyen felismerhető az elkövető.
2018. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 gungasam ***** válasza:
62%
Hasonló okból lakás ablakából készítettem magam autós eseménykamerával felvételt, sajnos túl távolról.
2018. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

na igen, nekem nem csak bekenik ilyesmikkel, hanem folyamatosan csak úgy poénból végig húzza kulccsal az egész oldalát, gumikiszúrás, de tépték márf ki az első szellőző maszkot is, gondolopm vkinek éppen az kellett vagy csak rongálni akartak. ezen kívül savval is leöntötték már, és az ég világon semmit se lehet tenni.

feljelentést? nálunk az egy vicc ugye, még kb engem csesznek le h ilyen kis faaaaxágokkal minek zaklatom őket amkikor komolyabb ügyeik vannak és különben is én vagyok a hibás mert pakroljak máshova ... agyrém na.

2018. aug. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tettél miatta feljelentést?
2020. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Igen, de lezárták a nyomozást rá egy évre, nem jutott eredményre. :(
2020. júl. 24. 07:59
 20/20 anonim ***** válasza:

és mi volt as pontos §?

mert fura ez nekem, sztem rongálás nem lehet, ugye kárt nem okozott, max. zaklatás ... de ahhoz meg többször kellene sztem.


szal miért lett feljelentés? hova sorolták ezt be?

2020. júl. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!