Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy lehet apám barátnőjének...

Hogy lehet apám barátnőjének megmondani, hogy hagyja el a lakást?

Figyelt kérdés
A szitu a következő: apámnak van egy nagyon laza viszonya valami nővel (aki pár éve szépen felszívódott amikor apám rákos lett, aztán visszaszivárgott), és csak a panaszt hallom rá. Decemberben valami mondvacsinált indokkal beköltözött apámhoz, hogy szerelik a gázt, de azóta úgy betelepedett, mint egy kullancs, és nagyon botrányosan viselkedik. Konkrétan úgy tesz, mintha joga lenne ott élni, késő éjjel ér haza és amikor apám alszik, bekapcsolja direkt a tévét, ordibál mindenen, beleköt apa életstílusába (kb 25 éve él egyedül). És nem hajlandó elmenni, noha apám már naponta mondja neki. Akkor vagy átmegy siránkozásba, hogy de nincs fűtés, most meg már arra is ordibál hogy márpedig marad, és majd jól idehívja a fiát. Apám szerint el se vált a férjétől csak külön élnek, de valami szörnyű szenny nőszemély, és már rólam is pofázott a hátam mögött, hogy oda ne merjek menni. Most viszont úgy vagyok vele, hogy igenis megyek, mert apám kéri, teljesen kivan, de túl erélytelen hozzá hogy elzavarja, de azt seakarja hogy én kiabáljak vagy valami, de halom a hangján hogy nagyon kikészült. Mivel még sose voltam ilyen helyzetben, tudnátok segíteni kérlek, hogy lehetne a legkorrektebb módszerrel kitessékelni?
2019. febr. 5. 12:13
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Tegnap este áthívtam, hogy beszéljek vele, és megmutattam neki a válaszokat. Kicsit fejbekólintotta, és tiltakozott, hogy dehogyis akarja ő, hogy maradjon. érdekes újabb részletek derültek ki, pl hogy a nő egy dührohamában úgy beletörte a kulcsot a rács zárba, hogy szakembert kellett hívni hogy kiüsse, de a kiakadt a felvetéstől, hogy szálljon be a kifizetésébe. Ma este átmegyünk és felszólítjuk, hogy menjen el. Érdekes lesz...
2019. febr. 6. 09:18
 22/24 anonim ***** válasza:
Írd majd meg a fejleményeket. Drukkolok Nektek!
2019. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
No mi lett kérdező? Kiebrudáltátok a hisztis némbert? Tényleg zárat kéne cserélni, mert ha kulcsa van, még visszamegy, aztán ezek után nem szóba állni vele, nopláne nem ajtót nyitni, ha vernyákol, akkor meg rendőrt hívni. Telefonszámát tiltani, minden kommunikációt beszüntetni, ezt fontos megértetni apáddal is.
2019. febr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Nos, ez érdekesen alakult. Részben igaza lett azoknak, akik szerint nem akarja igazán, és kár beavatkozni. Odamentünk, és akkor apa már annyira nem sürgette a dolgot, csomót húzta az időt. És rá kellett jönnöm, hogy egyszerűen később se mer a tárgyra térni. A nő bent trónolt köntösben, a tévé harsogott, nekem kellett lekapcsolnom, de hiába néztem apámra, kezdje már el, csak nem tette. Akkor én tettem meg helyette, na erre már megeredt a nyelve, és buzgón helyeselt. A nő hazugsággal vádolta, hogy minden tökéletesen rendben van, csak apám tehet az egészről, mert az ő jelenléte csak jót tesz, bla-bla... Apa mondta hogy kérdezősködött a nő társasházánál, és már visszakapcsolták rég a fűtést, szóval akár vissza is mehet. Amilyen képet vágott erre... később hallottam hogy elővette, mit kémkedett utána. Szóval kicsit kínos volt az egész, mert nekem kellett legtöbbet beszélnem, a nő meg nagyon próbált egyetértést kicsikarni belőlem, hogy hát de tudom milyen az apám... Persze nem hagytam hogy manipuláljon. Amikor felsoroltam apám panaszait, akkor mindkét irányból jöttek a bociszemek, hogy de ilyen nincs is, meg kislányom, én nem is ilyen durván mondtam... Dehogynem. Végül meg lett kérve, hogy költözzön már haza a francba.

Azóta hallottam, hogy nekiállt hazaköltözni, de később beszéltük a férjemmel, hogy ez még jövő ilyenkor is tuti ott fog tanyázni :/

2019. febr. 9. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!