Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyenkor mi a teendő? Benzinku...

Ilyenkor mi a teendő? Benzinkutas átverés!

Figyelt kérdés
Tegnap tankoltam egy benzinkúton. A kocsi tankja hivatalosan 50l. Nem volt tök üres, még a lámpa sem gyulladt ki. Belement majdnem 51l benzin. Hol lehet feljelenteni az adott kutat? Mert, hogy csaltak az biztos!
2019. jún. 28. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy csaltak.

[link]

2019. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, ott helyben. Utólag hiába van számlád simán mondhatja kutas, hogy biztos te tankoltál kiskannába pár litert. Ez meg nem olyan súlyú úgy, hogy most a biztonsági képrögzítést leállítsa, azért, hogy a korábbi kamerafelvételt visszanézzétek.
2019. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Az üzemanyag (benzin és diesel egyaránt) térfogata viszonylag érzékeny a hőmérséklet változásra, melyet szélsőséges időjárásban ilyenkor nyáron meg télen is tapasztalhatsz.
2019. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. ez egy Pegaut 206, ott nem tudom van-e ilyen. A dolog azért is tűnt fel, mert általában nem ide járok és a másik kúton a figyelmeztető lámpa kigyulladása után megy bele 48l körül. Itt meg még ki sem gyulladt, csak már nagyon lent volt a szintjelző és mégis belement ennyi.

A térfogatos dolgot nem értem, a melegben elvileg tágul nem? Akkor meg pont, hogy kevesebb fér a tartályba.

Mindegy, ezek szerint így jártam, max. ez volt az utolsó, hogy erre a kútra mentem.

2019. jún. 28. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Mért csaltak volna?
2019. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!