Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol találok minőségi Brazil...

Szaki19 kérdése:

Hol találok minőségi Brazil Jiu Jitsu egyesületet Magyarországon?

Figyelt kérdés
Sziasztok,röviden annyi hogy sport pályafutásomat 3 év judoval kezdtem,majd költözés miatt bejeztem és elkezdtem az új helyen grapplingezni,ahol egy évet húztam le,azonban az az egyesület megszűnt,utána jégkorongoztam 5 évet és most egy éve ismét kedvem támadt a judohoz,szval lassan 1 esztendeje nyomom a judot és szeretem meg minden,de rájöttem valamire.Nagyon tehetségtelen vagyok állás küzdelemben.Nem érzem a ritmust,a dobásokat nem tudom megfelelően előkészíteni,egyedül kontrázni tudok jól,de az se jön be mindig és nem lehet csak kontrára alapozni.A földharcot (newaza) azonban imádom és sokkal jobban is megy.Ezért arra gondoltam mi lenne ha elkezdenék bjj-zni,hisz szinte ugyan olyan mint a judo,csak persze ott a földharc van előtérben.Hol találok olyan egyesületet,ahol minőségi az oktatás és tagok is vannak rendesen?

#braziljiujitsu
2019. júl. 27. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
ZR Team, ismerek pár arcot onnan és csak ajánlani tudom!
2019. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én Carlson Gracieben edzek, szerintem minőségi.

De a ZR team is nagyon minőségi, javasolni tudom bármelyiket!

2019. júl. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!