Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen Táp. Kiegeket vennél...

Milyen Táp. Kiegeket vennél 10. 000 Ft-ból? DIÉTA alatt

Figyelt kérdés

a téma adott.Fehérjét nem kell,nekem ez megvan oldva elég rendesen csirkéből.Scitec perceft Fatloss-ra és multi pro-ra +C-1100-ra gondoltam,ez kb annyi kedvezménnyel.

mit gondoltok?Tudtok jobbat?mást?

várom a kommenteket:)


2010. júl. 12. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem olyan egyszerű ez... Diétáról beszélünk vagyis kell egy esetleg két zsírégető. Nyugodt szívvel mindenki használhatja kortól függetlenül az (Liquid)L-carnitin-t, ami a zsírokat elszállítja oda, ahol szükség van rájuk(100.000-es megéri jobban, mint a többi, ha kell felezed az adagokat). Kortól és nemtől függetlenül használható még a: Reform, ami egy Guguszterol alapú cucc és nem tartalmas stimulánsokat; Tea-X, ami zöld tea kivonat(termogén hatású), illetve a Perfect fatloss. Ha már elmúltál 22 éves, akkor esetleg használhatsz olyanokat is, amikben stimulánsok vannak pl.: Adipokill ami elég komoly cuccnak néz ki nekem sajnos még nem adatott meg, hogy kipróbáljam. Ezen kívül ami még alap kiegészítő a vitamin. erre a Multi-Pro tökéletes. C-vitamin meg nyáron nem létfontosságú. Ilyenkor a szervezetet nem támadja meg valami sok baci. Én inkább télre tankolnék fel belőle, de ez csak egyéni vélemény :)

Hozzá tenném, hogy a zsírégetőket akkor érdemes használni, amikor már nehézkesen megy le a zsír és kicsit rá kell segíteni. Nem kell használni őket addig. Felesleges pénzkidobás... Röviden ennyi. Ha kérdésed van írj nyugodtan :)

2010. júl. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

azt nem írtam.hogy már egy ideje benne vagyok.

1 hónap telt el,az első felében sok fejlődés volt,használtam reformot(60 kapsz.) + liquid carni-x 100.000-et.A második felében gondoltam leviszem a ch-t "0-ra"...aha...hát nemjött be:D persze erre az időszakra elfogyott a reformom,már csak kevés carni-xom van.

Elvileg nemszabad 0g chn lenni több okból kifolyólag,anyagcsere lassulás,katabolizmus stb.

nem is ez a lényeg.Így utólag nemtudnám azért megmondani biztosra hogy a reform segített fogyni vagy csak szimplán a kaja.mind1. Most viszont szeretnék vmi ütősebbet.nem tervezem sokáig a diétát.

am ha fatloss elfogyna azt tanácsolták h jöjjön 3.fokozatnak az adipokill.

szal a lényeg az hogy kíváncsi lennék ki szerint mi a legjobb kombó úgymond a 2. időszakomban.

Főképp a fatloss mellé mit ajánlanátok.

mellesleg úgy tervezem Zöld teát azért innék mindennap.

2010. júl. 12. 01:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha fontos, hogy ne legyen izomveszteség, akkor glutamint és BCAA-t
2010. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!