Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy bizonyos...

Miért van az hogy bizonyos sportágakat nem tartanak férfiasnak?

Figyelt kérdés
PL. én tollasozni,gyúrni,frisbeezni,túrázni és biciklizni tudtam ezek jobban mentek mint a foci,box, amiben testi kontaktus van és sérülésveszélyes!
2019. aug. 4. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem senkit nem érdekel, hogy a másik mit sportol. Aminél ráncolom a homlokom, az az, amikor egy férfi azt mondja, hogy ő jógázik és az neki sport. Úgy vagyok vele, hogy hát OK, ha neked jó, csináld. Meglepődök rajta, de igazán nem érdekel, ő dolga. Az, hogy neked tollas, gyúrás, túra, bicikli, az szerintem senkit nem érdekel abszolút. Nincs ilyen, hogy férfias sport, a box sem az, az is nagyon jól áll a nőknek, nagyon szép testük lesz tőle. Az meg, hogy sérülésveszélyes... A box nem annyira, sőt, illetve meg kit érdekel? Egyszer élünk, éljünk már rendesen, azt csinálva, amit szeretünk. Neked is azt ajánlom, hogy ne foglalkozz más véleményével, ha neked ezek a hobbik tetszenek, akkor hajrá. Jobb, mint otthon poshadni.
2019. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!