Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Tippmixes oldalak miért...

A Tippmixes oldalak miért problémáznak az ilyenen?

Figyelt kérdés

Tudom tudom az ilyenekre nem érdemes felmenni,de mostanában megint kedvet kaptam játszani és csomószor a szokásos 1 meccsen megy el dolog volt,az fb elkezdett feldobni ilyen oldalakat és kiválasztottam azt ami a legjobbnak tűnik minden szempontból,minden nap vezetik a találati arányt aztán hónaponként olyan 80%

Szóval előfizettem 30 napra,láttam is már a tippeket csak még ott volt,hogy van egy fb csoport is,amibe bónusz tippeket raknak. Itt jött a bonyolodás,mert az a név amivel befizettem nem egyezett az fb nevemmel. Mi úgy szoktuk csinálni,hogy édesapám számlájáról csináljuk az online dolgokat,bármi is legyen az,szóval nyilván az ő nevével fizettem meg úgy is regisztráltam a honlapjukra. De rájöttem,hogy ez nem lesz így jó ezért megváltoztattam a saját nevemre. Írok nekik,hogy vegyenek be a csoportba,erre elkezdi,hogy nincs ilyen nevű előfizető. Küldtem screenshotot,hogy ott vagyok az oldalon látom a tippeket stb. Aztán elkezdi,hogy "nagy nehezen meg van a probléma, xy névvel fizettél be."

De eleve az az egész szigorú flegma írás stílus amit csinálnak,mintha még nekem kéne hálásnak lenni. Azt hiszik,hogy a tagok vannak értük,közben meg fordítva. Meg most nem mindegy nekik,hova milyen nevet adok meg ha még bizonyítékot is küldök,hogy én voltam az és befizettem? Ott van a fosos pénzük nem az a lényeg? Vagy esetleg irigylik a tippjeiket a többi személytől aki a házban lakik? Ha van egy testvérem és jajj,ketten egy előfizetésért nézzük a tippeket...:(

Meg jó hogy nem már a bankkártyát is el kell küldjem meg magamat a személyimmel..

Én megírtam,hogy azért,mert annak a személynek a számlájáról intézzük az online dolgokat,de megváltoztattam a sajátomra mert úgy is csak én használnám. Még így is többet magyarázkodtam mint amennyit kellene ilyenkor. Azóta nem jött válasz gondolom ezért nem hajlandóak bevenni a csoportba..


2019. aug. 6. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Jol lehuztak a penzzel. Jobb ha tudod az osszes ilyen oldal kamu. Neha csinalnak profitot, de altalaban nagyon nem.


Nem teszik kozze az összes vesztes tippet, igy etetik be az újakat. Vagy paintben vagy photoshoppal manipulaljak a szelvenyeket.



Mennyit fizettel? Hogy allnak a tippek. Kerlek frissitsd, nagyon kíváncsi vagyok.

2019. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!