Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 1 héten 4 szer gyurok az...

Ha 1 héten 4 szer gyurok az elég mert sokat olvastam a interneten ilyeneket és ezt kalkuláltam kondiba járok de egy hét 4 alkalom csak igy megy a három nap kihagyás baj? Mert álítólag regenerálódniakel táplálkozás és edzés terv is megvan?

Figyelt kérdés
szoval 3 nap az sok?
2010. júl. 13. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
3 nap bőven elég! A helyesírás és a mondatszerkesztés gyakorlására is kell maradjon időd... :P
2010. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már nem azért de leírnád egyszer magyar nyelven is ? Mert én segítenék szívesen , de ezt többszöri átolvasás után sem sikerült megfejtenem .
2010. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kezdőknek általában 3 napot szoktak javasolni hetente.Pl Hétfő-Szerda-Péntek -i napokon menj ,igy van idő pihenni az izmaidnak(és a hétvége is szabad)
2010. júl. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1 aki normálisan ír annak kösz 2. kommi te csicska hosszú mondatot irtam és nem engedte kiírni a kérdést és ezért bele törölgetem de látom az értelmesek megértik
2010. júl. 13. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy a hétfő-szerda-péntek vagy hétfő-kedd csütörtök-péntek
2010. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!