Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol találhatnék korombeli...

Hol találhatnék korombeli társat akivel eljárhatnák sportolni?

Figyelt kérdés
Pécsett élő,idén érettségiző 18 éves lány vagyok.A környezetemben senki nem sportol és nem is hajlandó,én viszonyt nagyon igénylem,hiányzik.Pilatesre,táncra,lovaglásra,esetleg teniszre gondoltam,de bármire nyitott vagyok,sok sportot kipróbáltam már.Voltam már egyedül edzéseken,de a sok 30as koru nő között nem valami nagy élmény...Gyakorlott lovasok is irhatnak akik esetleg az alapok után segitenének a továbblépésben.
2008. nov. 15. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán elsőre furcsának tűnik a javaslat, de szánj rá 5 percet. Pécsen több jó Aikido dojo is van. Az edzés átmozgatja az egész testet.

Aki nem ismeri, az egy kalap alá sorolja az aikido-t a többi kűzdősporttal. Pedíg ez valami egészen más. Harmonikus körmozgásokból álló mozdulatsorok - szinte mint a tánc - látványos technikák. Egy csipet távolkeleti filozófia, szamuráj szellem. Tisztelet és megbecsülés a másik iránt. Ha valaki jól megtanulja iszonyatosan hatékony. Egész életen keresztül lehet gyakorolni. Hozzánk több tizenéves lány jár.

Az interneten sok info-t találsz róla pl. aikido.lap.hu


Az idióták akiknek a verekedésre, durvaságra vágynak nem mennek oda, vagy pár edzés után otthagyják, mert nem értik meg a lényegét.

2008. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hol lehetne kipróbálni?szivesen megnézném...
2008. nov. 19. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


vagy


PÉCSI AIKIDO EGYESÜLET

Pécs, Apáczai Csere János körtér, Nevelési Központ

Vezető: Kiss Miklós 2. dan

Edzések: K-Cs: 18:00-20:00

E-mail:vandor@pte.hu

Pécs, Apáczai Csere János körtér, Nevelési Központ Vezető: Czeh László 2. dan

Edzések: P: 19:00-21:00


vagy


Pécs, Pécsi Tudomány Egyetem

Vezető: Kiss Miklós 4. dan

Edzések: Sze-P: 17:00-18:30


A www.youtube.com lapon ha beírod a keresőbe az aikido szót sok érdekes videot találhatsz.


Biztosan láttál már Steven Segal filmet. Ő 7 danos aikido mester. Egyedüli nem japán, aki elérte ezt a magas fokozatot. A filmjeiben sok látványos aikido technika szerepel.

2008. nov. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

messze laksz naon.elhivnálak lovagolni hozzánk csak miskolc kicsit messze van. pedig hidd el ez igazán jó móka itt nálunk. nem csak lovaglás. barátság is garantált. ;)

micsoda reklám duma.hihi

2010. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jajj ne mondd ugy fáj a szívem, azóta sem lovagoltam
2010. jan. 7. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!