Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mekkorák a kondigépek?

Mekkorák a kondigépek?

Figyelt kérdés
az a kérdésem hogy van valakinek kondiépekről rajza méretekkel eggyütt
2008. nov. 15. 18:52
 1/4 A kérdező kommentje:

ha igen akko elküldené nekem?

mélem halekne@citromail.hu

2008. nov. 15. 18:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyesmit nem nagyon fogsz találni, de nem kell hozzá nagy fantázia, hogy kitaláld magadnak, ha "home made" konditermet szeretnél csinálni.
2008. nov. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak nmondom azé valmilyen irányadó méretek kellettekk volna
2008. nov. 16. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Külföldi fórumokon keresgélsz kicsit, rengeteget találsz. Én pl. most építem az erőkeretemet zártszelvényből, egy teljesen korrekt (még gépészmérnök haverom szerint is kifogástalan rajz) terv alapján amit egy powerlifter forumon találtam.

De szerintem teszek fel tervrajzokat az oldalamra hamarosan, mert kaptam emaileket, hogy hogyan lássanak neki, mert nem mindig értenek németül- angolul, és tervek 99%-át úgy rakják fel

szóval ezzel vagy ha mozgással kapcsolatos kérdésed van keress meg : az sbsfitness.hu oldalon lakok.

2010. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!