Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szóval az a probléma, hogy tesi órán alig kapok levegőt ez egész évben így van szval nem azért mert most kezdőtött a suli. És azt se lehet mondani, hogy gyenge vagyok mert viszonylag erős vagyok futásnál se érzem hogy megeröltetném az izmaim. Úszásnál is hasonló problémám van de ott szerintem a légzéstechnika miatt. Futás közben orron veszem a levegőt és a számon fújom ki.
2019. szept. 11. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Dohányozás lehet az oka.
2019. szept. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem dohányzok
2019. szept. 12. 06:41
 3/4 anonim válasza:
Ez attól is függ hogy tesi órán zárt terembe vagytok vagy se mert ha nagyon pici helyen vagy, úszásnál még lehet hogy sok vizet nyelsz, nyáron rendszeresen edzettél?
2019. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindkét helyen szoktunk lenni és mind a kettő helyen ezt tapasztalom. Nyáron nem edzettem de mondtam is, hogy ez lényegtelen mert egész évbe ez van. Volt, hogy magamtól kezdtem el hónapokon keresztül edzeni de semmi javulás.Hiába fejlődtek sokat az izmaim amikor edzettem ugyanúgy nem kaptam levegőt futásnál.
2019. szept. 13. 20:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!