Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen típusú futócipőt...

Milyen típusú futócipőt érdemes venni, ami könnyű, kényelmes és jó a tartása max.20ezer ft-ért? Nike, Adidas, Decathlonos, stb?

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom eldönteni, hogy komoly-e a kérdés, miszerint márka alapján akarsz futócipőt venni, de ha igen, akkor segítek:

1) Elmész egy futóboltba, ahol olyanok vannak akik értenek hozzá és ajánlani tudnak cipőt. Felpróbálod. Ha jó, akkor megveszed. Ha nem, akkor másikat mutatnak, stb.

2) Elmész egy olyan boltba ahol nem értenek hozzá. Keresel egyet ami tetszik, felpróbálod, ha jó, akkor megveszed, ha nem akkor addig keresel még nem találsz egy jót.

2019. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféleképpen speciális futó szakboltba kell menni, ahol a rendkívüli szaktudással rendelkező szakember, szakszerűen bevizsgálja a lábadat lézeres lábszakvizsgáló készülékkel.


Na ezek után a szakember megszakérti az eredményeket majd megmondja melyik cipőt veheted fel.


Ez nem játék!

Ha nem így teszel hanem mondjuk bemész a decathlonba és kiválasztasz egyet ami tetszik és kényelmes akkor minimum leszáradnak a lábaid, de még az is lehet, hogy kitagad a futótársadalom...

2019. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Senki se mondta, hogy ő most profi futó akar lenni. Napi fél/egy óra futásra nem kell a világ legjobb cipője. Ha csak sima hobbi futó vagy akkor 17-18 ezer forintbol tudsz venni olyat ami elég neked. Fontos szempontok: kényelmes legyen

Szellozzon

Tartsa a bokádat

Ne legyen túl kemény vagy túl

vékony a talpa


Szerintem elsőre elég ennyi de az a biztos ha fel próbálod, rendelni annyira nem érdemes. Én pl Reebok cipőket nagyon tudom ajánlani, futásra, crossfitre és sulyemelesre is olyat használok, mindhárom tökéletesen megállja a helyét.

2020. jan. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!