Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szójafehérjéről? Többi Lent.

Figyelt kérdés

Ki evett ilyet és milyen hatása volt mennyit nőtt vagy erősödött tőle? Persze aki edz is.

[link]


2010. júl. 16. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyet kapni, és milyen árban van?:O
2010. júl. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akár tescoban is lehet kapni. Vagy itt is vehetsz online: [link]

Véleményt viszont nem vagyok hajlandó alkotni róla.

2010. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 clint ***** válasza:

ez max akkor jó, ha belekevered valamibe, mert amugy íztelen. Én is láttam ahonnan veszem a szölőcukrot.

1400 ft egy fél kiló. Na most egy olcsobb fehérje 1 kg 3000 körül. Akkor mi értelme ennek????

2010. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem semmi értelme annak hogy ezt megvedd.

előszöris a növényi fehérjéből sokkal kevesebbet hasznosít a szervezet, egyrészét üríti. másrészt lehet olvasni a szójafehérje tesztoszteronszint csökkentő hatásáról nagy mennyiségben.

nézz a shop.builderen valami olcsó fehérjét, lesz tuti.

3000ft/kilós áron már tényleg nem éri meg ilyen cuccot venni, hogyha edzel

2010. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 clint ***** válasza:

ez nem igaz, amit írsz kedves előző. A szójafehérje tesztocsökkenő hatása xsak egy kitaláció, egy rémhír.

A szójában nagyon nagy az arginin tartalom, és igen jó a leucin, glutamin tartalom. Pl a tejsavóban nincs közel ennyi arginin. Ezért a szója este vagy edzés előtt valamennyire a saját növekedési hormont is növelheti.

Az emésztéssel egyetértek, de amugy van egy nagyon jó barátom, aki világéletében protein power fehérjét evett edzés után és reggel. Mint tudjuk ennek nagyrésze szója. 10 év alatt egy 50 feletti bicepszet növesztett és igen kidolgozott izmokat pedig életében nem szálkásított. Szóval a szóját sem kell lenézni, ha nem lenne jó, akkor nem gyártanák.

Én még emlékszem a 90 enes években amikor bejött divatba a

Scitec volt búzafehérjéjük és nemegy külföldi gyártónak is. Mégis eltünt. Most meg a szója egyre népszerübb, több gyártó aki eddig nem árulta most piacra dobta.

2010. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsónak:

köszönöm hogy megosztottad az információt!

az arginin és glutamin tartalmat eddig nem tudtam...hiába mindennap tanulok valamit :D


de én ezt a fajta szóját akkor sem ajánlom, hanem akkor az előbb említett protein powert, soy prot, cytoprot, pro360-at stb...

2010. aug. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!