Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki azért fut,...

Van itt olyan, aki azért fut, mert szereti?

Figyelt kérdés
Torkig vagyok már ezzel a hozzáállással, hogy akkor most most mennyit fogyok, mennyi zsírt égetek, tényleg feszesebb lesz-e a fenekem, szálkásabb leszek-e, szebb leszek-e stb. Az összes ember csak és kizárólag hiúságból fut és mozog? Értsétek már meg, hogy így nem megy, nem eredményes, nem hatékony! Miért nem tud ez belső igénnyé válni, aminek mellesleg lehet esztétikai, súlybeli eredménye is? Szerintem csak így lehet. De itt mindenki egy ilyen külső kényszernek veszi a futást, amit alapvetően utál, de hát magára erőlteti, bár nem is biztos benne, hogy tényleg szebb lesz tőle.
2010. júl. 16. 21:50
 1/4 anonim válasza:

Én például imádok futni, de nem egyedül szoktam futni hanem haverommal:) .

16/f

2010. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezért röhögök én is a sok szánalmas szeretetcsomagon futás közben. nem érnek el vee semmit, csak izületo fájdalmakat.
2010. júl. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is azért futok mert szeretek, de sajna egyik nap futottam a megszokottnál jóval többet meredek terepen és most egész jól fáj a derekam úgyh 1 hétig semmit nem csinálhatok.:@

16/f

2010. júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a visszajelzéseket. Szóval azért akad egy-két ember...


13.14: Ne csüggedj! Fontos a fokozatosság, és érezned kell, hogy meddig és mit bírsz. Én is imádom az emelkedőkön futás, ezt tartom a csúcsnak. Esztergomtól elfutok Pilisborosjenőig (két útvonalam is van), és közben persze hegyek, dombok. Meg máshol is szoktam. Nekem nem fáj ettől semmim, pedig 48 éves vagyok. Szerintem csak gyakorolni kell, de fokozatosan.

2010. júl. 17. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!