Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippmixnél hogy tudnám egy...

Tippmixnél hogy tudnám egy csapat várhható gólszámát kiszámolni, van erre vmi képlet? Van aki jártas ebben?

Figyelt kérdés

2019. okt. 23. 10:37
 1/3 anonim válasza:
100%
Felejtsd el, a focimeccsek kimenetele megrendezett dolog. Vedd alapul például amikor olasz elsőosztályban mondjuk az ötödik helyen álló csapatot megveri a kieső vagy döntetlent játszik vele. Elvileg lehetetlen lenne, de mégis. Mivel a jobb csapat már sokat nyert és több meccs óta veretlen, akkor ez belefér. Nekem tegnap a real madrid vitte a 4 tippes szelvényt, arra fogadtam hogy a galatasaray rúg nekik gólt.
2019. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Első: Én is arra számítottam, tehát nem nyertem. :/
2019. okt. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek fogalma sincs a fociról


Gólszámot gól átlag alapján be tudod nagyjából lőni, de az is csak átlag, nem azt jelenti hogy mindig lejön a 2,5+

2019. okt. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!