Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lovagláshoz lábszárvédőt hol...

Lovagláshoz lábszárvédőt hol tudnék csináltatni? (Pest megyében)

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem készen veszed? Lovas és sportboltokban van, vagy nézhetsz internetes aukciós oldalakat is. Ha csak méretre készített jó, akkor szerintem cipésznél kell megkérdezni. Elvileg egy lábfej nélküli csizma, tuti, hogy egy jó cipész el tudja készíteni. De az húzós áron lesz.
2010. júl. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most éppen egy Dechatlonos lábszárvédőm van (az olcsóbbik fajta). Most már elég intenziven lovagolok, ráadásul olyan lovon, amelyik nagyon "dobál". Igen erősen kell bele kapaszkodni lábszárral. A mostani lábszárvédőmet néhány alkalom után már elkoptatta, és ami a legnagyobb bajom, hogy állandóan elcsavarodik, lefele elcsúszik. Amikor még nem ezen a lovon lovagoltam, ilyen gondom nem volt. Az oktatóm tanácsolta, hogy csináltassak magamnak egyet. Néztem, hogy ha készen veszek egy normálisabbat, az is tizenakárhányezer forint. Ha csak egy picikét drágább a készitett, akkor az megéri nekem. A készen vettel az a gondom, hogy egyik helyen lötyög, a másik helyen szorit.

Én is gondoltam, hogy cipész meg tudja csinálni, de olyan embert választanék, akinek már van rutinja ilyesmiben, aki csinált már egy pár lábszárvédőt. Nem akarok én lenni a kisérleti nyuszija valakinek. Aztán kidobok egy csomó pénzt és ott leszek, ahol most vagyok. Csavarodós, csúszkálós lábszárvédővel.

Persze, ha valami iszonyú összegeket kérnek, akkor sajna marad a készen vett lábszárvédő, legfeljebb azt viszem el valahova, hogy szűkitsenek rajta itt-ott.

Azért remélem, hogy valaki tud ajánlani valakit. Persze már kerestem a neten, de nem igazán találtam, de még nem adtam fel, keresgélek én is.

2010. júl. 18. 11:17
 3/3 anonim válasza:
szerintem vegyél daslö-set telibőröset az tuti jólesz ;)
2011. júl. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!