Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jógázók! Ti mit szóltok ehhez...

Jógázók! Ti mit szóltok ehhez a megnyilvánuláshoz? Szóval, aki jógázik, az démonokat hív elő? :D

Figyelt kérdés

Napi agyfárasztó:

[link]



2019. nov. 20. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Minden szavával egyetértek.
2019. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1

Kétlem, hogy te jógáznál és bármit is tudnál erről. A százalékod elég sok mindent elárul, te trollfajzat.

2019. nov. 20. 20:57
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk én pont megszoktam idézni Asmoudeust és Belialt szabadidőmben és szoktam jógázni is. Szóval lehet nem mond hülyeséget a papa :D
2019. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat please!
2019. nov. 20. 21:34
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
Anyukád a troll te démonimádó
2019. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%
Hail Satan! Namaste
2019. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem jógázok,de ez egy nagy LOL
2019. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Még soha nem jógáztam, de szívesen idéznék démonokat, úgyhogy Sanyi javaslatára kipróbálom. Ugye latinul nem kell tudni hozzá?
2019. nov. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Tyűűűű

Aztaaaa...

Nem semmi!

De nem mondhatom hogy Sanyibácsi alulmúlta magát. A Jézusi tanításról is képes hasonló kaliberű zöldségeket összehordani.


Legalább ismételten tanubizonyságot tett írtózatos tájékozatlanságáról. És nem gondolom, hogy Isten jó pontnak veszi az emberek butítását.


1. A jóga nem pusztán mozgás. Európában pont a görög test-imádat miatt azonosítják csupán annak.

2. A görög filozófiák és az egészségtan az indiai vonatkozó tudományokra épül... csak sokat felejt és kavar össze abból. pl.: testi, azaz anyagi szintjét tartja meg csak. Ez az el anyagiasodott (materialista) európai létfelfogás gyökere. (ami már nem áll messze az ateizmustól)

3. Az ászanák (a jóga pózok) rendszeres gyakorlása valójában pont a biblia erkölcsi parancsolatok és tanítások megtartására sarkalnak, melyekkel egyébként teljes összhangban vannak a jóga életviteli "parancsolatai". Ez személyes tapasztalat.



A hitgyülis feje tetejére állított világképet ezek mellett mindig tisztán kimutatja a más vallások rágalmazása, mocsokolása és a viszálykeltés.

2019. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 MadSeal ***** válasza:
Próbáld ki. Ha megjelenik egy szarvasember, meg vulkánokat fogsz látni, akkor igaza volt a boomernek.
2019. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!