Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fux Premier orsó és Sarosky...

Dozsaisti kérdése:

Fux Premier orsó és Sarosky SX50 vadász kereső távcső. Karácsonyra ezekben gondolkozom. Jókat írnak róla de a közvetlen környezetemben nincs senkinek tapasztalata velük. Van esetleg valakinek?

Figyelt kérdés

#Fux Premiere #Sarosky SX50
2019. dec. 4. 09:47
 1/3 takacstibor145 válasza:

Fux Premiere a pontos márka. Ez két orsó típust jelent. Az egyik a Fux Premiere GTX6000 a másik a Fux Premiere RS9000.


Én mindkettőt használom és bámulatosan jó orsók.


A Fux Premiere GTX6000 feederezéshez használom. Élményt jelent vele horgászni. Nagyon szépen fut gyönyörű a zsinórprofilja és eszméletlen gyors.


A Fux Premiere RS9000 a hatalmas dobátmérője miatt behúzós horgászatokra használom. Nagyon precíz gyakorlatilag elnyűhetetlen orsó. Kemény pályán nagyhalas horgászatoknál is ezt használom. Nagyon gyorsan és szépen szedi a zsinórt, bátran lehet vele fárasztani. Remélem segítettem. Görbüljön

2019. dec. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szentendrei10 válasza:

Nekem a Fux Premiere GTX6000 es van mindkét feeder botomon. Szerintem csúcs kategóriás orsók. Sajnos árban is. Kevésbé ismert márka mint pl egy simano de a baitrunner szériát szerintem veri. Habár az sem utolsó! Amúgy úgy tudom kizárólag pesten lehet kapni az


Angelshopping horgászcentrum ba


Budapest Hűvösvölgyi út 109/C. címen esetleg honalpon keresztül üdv

2019. dec. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Swarovski 12x50? 900 000 forint újonnan. De imádom, nekem egy ilyenem van, hibátlan.
2019. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!