Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel lehetne felgyorsulni?...

Mivel lehetne felgyorsulni? Jobb kondit szerezni?

Figyelt kérdés

Ez tudom, hogy nagyon összetett kérdés, összetetten is gondolom. Elsősorban a sportban, mert boxolok és eléggé lelassultam, meg könnyen is fáradok, de ugyanakkor fogyni is szeretnék, szóval az úgy jó, hogyha

hétfőn: box edzés.

kedden: olyan 4x400 méter meghúzva (nem sprint, de gyorsan), és minden 400 méter után 3x30 lépcső.

szerda: box edzés.

csütörtök: olyan 4-5 km laza futás.

péntek: box edzés

szombaton az ami kedden.

vasárnap az ami csütörtökön.

vagy milyen módszerek vannak amivel még kondit lehetne fejleszteni gyorsan és hatásosan??


2010. júl. 19. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát azért pihenőt is be kéne iktatni de box mellé jó a futás mert növeli az állóképességet.Ha viszont a gyorsaság alatt a reflexre is gondolsz arra ott a jó öreg reflexlabda.
2010. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 clint ***** válasza:
Sztem jó lesz. De amugy ha bokszolsz sztem kéne legyen ott egy edző aki megmondja neked ezeket.
2010. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha bokszolsz én ajánlom az ugrálókötelet..lehet,hogy hülyén hangzik de a ritmusérzéket nagyon jól fejleszti,és a gyorsaságot is.
2010. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát azt mondta, hogy menjek futni, mert gyorsulni kell. nem reflexügyben hanem, úgy az egész testben, értitek. ezt nem bírom kifejezni. szóval, hogy gyorsabban üssek, gyorsabban mozogjak meg ilyenek.
2010. júl. 19. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Iktass be pihenőnapot. Muszáj.

Egyrészt azért mert az izmoknak szükségük van pihenőre, ami idő alatt újraépülnek. (regeneráció)

Másrészt pedig nem akarlak bírálni de ezt az edzéstervet 2 hétig ha bírnád csinálni. (bár nem ismerem az állóképességed, edzettséged)

Ez nagyon nehéz terv, már-már vérbeli sportolói magasságokban van.

2010. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen:D ettől én is tartok. akkor tegyük fel, hogy a vasárnap az pihenőnap. amúgy nincs olyan szar kondim, csak hát lehetne jobb is...
2010. júl. 19. 19:28
 7/7 anonim ***** válasza:
ha csak otthon akarsz maradni vagy nincs elég időd 15 percig ugrálókötelezz,az is az erőnlétet növeli.és 400 ftért már lehet kapni értelmes ugrálókötelet:D
2010. júl. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!