Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek gaz h sportolóként...

Szerintetek gaz h sportolóként sosem iszok alkoholt es Nem dohányzom? Sztem sportolóként muszáj lemondani ilyen dolgokról?

Figyelt kérdés
2019. dec. 21. 05:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
94%

Az a gaz, hogy ez kerdes!

Talan ugy erzed, hogy igy nem vagy eleg meno? Milyen barataid vannak? Megall az esz !!!


En is eljarok edzeni, de ott meg a takaritono sem cigizik.

2019. dec. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 MrPifta ***** válasza:
93%

Ez nagyon helyes.

De miért fordult meg a kérdés a fejedben?

2019. dec. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 grafno ***** válasza:
93%

Wayne Rooney az szinte egész karierrje alatt minden este reggelment haza a pub, szórakozó helyekről sokszor részegen.

A bundesligaban is több jatekosrol volt cikk, hogy dohányoznak. De én azt mondom, jobb ezeknelkul nem csak sportolokent, hanem atlagemberkent is mértékét tartani.

2019. dec. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem miért csak végletekben tud mindenki gondolkodni.

Igen, hülyeség heti háromszor sakálrészegen a saját hányásodban fetrengeni, és ugyanúgy hülyeség alkalomszerűen, egy jó társaságban nem meginni velük egy sört vagy egy pohár bort, mert én sportoló vagyok. Szóval mindkét véglet marhaság, az is amit a kérdező csinál.

A helyes az arany középút, a korlátok betartása és a mértékletesség. Sportolóként sem lesz bajod kéthetente három sörtől. Nem mondom hogy divatból igyál, de így átesni a ló túloldalára ugyanakkora hülyeség.

2019. dec. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Mi az, h gaz ha nem iszol sportolokent? Mintha valami elvaras lenne, h a sportolok igyanak...nem is ertem a kerdest, a masodikat meg mar vegkepp nem. Tanulj meg foglamazni.
2019. dec. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi a kérdés.. Én nem vagyok sportoló, mégsem iszok és nem is cigizek. Számodra gondolom fontos az egészséges életmód, akkor te miért tennéd?
2019. dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Az átlag magyar felfogás szerint ez egy igen csak furcsa dolog. Nem inni, nem cigizni? Hát, hogy gondolod? Ettől jó meg boldog az élet, legalábbis az átlag magyar szerint.


Jól teszed, hogy lemondasz ezekről, semmit nem adnak hozzá az életminőséghez, sőt...

2019. dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 De La Cruse ***** válasza:

Muszáj lenne de nem mondanak le ilyenekről.

Már nem is tudom milyen régóta nem kaszált a Magyar olimpiai csapat 16-18 aranyat.

Ha egyenként megnézzük őket, hát kiderül, hogy edzés után piálni mennek, meccs után női fenekeket fogdosni Szöuli mulatókba, másnap meg olyanok mint a mosott rongy és akár durva másnapossággal is rajthoz állnak, mert úgy érzik, hogy megengedhetik maguknak.

Ezért van, hogy nálunk kisebb országok több aranyat visznek haza, és francia, német, angol válogatottban például szinte csak gyarmatokról feltörekedett, odaszánt, alkohol és kábítószermentes, nem csajozógép sportolók verik végig Európa klasszis csapatait.

Ez a bulihelyzet az Európai sportban.

2019. dec. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ragnor válasza:
#8 - Ez azért vicces, mert lakosságra jutó érmek tekintetében még mindig elől járunk. Persze nem lehet mindig mindent megnyerni, de akkor is "indokolatlanul" sikeresek vagyunk az ország méretéhez képest.
2019. dec. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én sem dohányzom, de a jó bort szeretem. Havonta 1-2 alkalommal legurítok egy pohárral, ami talán még egészségesebb is, mint a semmi. Persze a semmi meg egészségesebb, mint a sok.
2019. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!