Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik de nem tudom...

Nagyon tetszik de nem tudom hol lehet kapni segítene valaki?

Figyelt kérdés

Szóval találtam ezt a Nike cipőt egy mexikói weboldalon és nagyon tetszik de bármilyen más magyar weboldalon néztem, nem találtam. Megnéztem a nike hivatalos oldalán is de ott sem volt. Bár az a weboldal nem a legjobb így gobdoltam megkérdezem hogy esetleg nem tudjátok e hogy hol lehet kapni?

[link]

Ezen a linken találtok róla egy fotót. A válaszokat előre is köszönöm



2020. jan. 1. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én bemennék vagy felhívnék egy nagyobb Nike kereskedést, hátha ott tudnak segíteni, vagy megrendelni.
2020. jan. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Amit küldtél, az ezt írja: "These are customised and made to order to each individual customer order"

Nem hiszem hogy ezt bárhol is meg fogod kapni ilyen formában. De az ott említett weblapról rendelhetsz egyedi designt, kicsit több mint 200 fontért.

2020. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. jan. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!