Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki tud karate egyesület?

Valaki tud karate egyesület?

Figyelt kérdés
Szombathelyi vagyok. Szeretnék karatézni, de én nem nagyon találok olyan egyesületet ahol nekem jó időpontban edzenek. A péntek délután, szombat, vasárnap, meg talán a hétfő délutánom szabad. Mivel bejáros vagyok sok időt elvesz a vonatozás ezért van csak ennyi szabadidőm. Előre is köszi

2020. jan. 19. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az nincs, akkor próbálj mást. Valami küzdősportot, ha lehet, azzal minden téren jobban jársz: jobb harcérték, jobb testmozgás, minőségibb edzés.
2020. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de azért is szeretnék karatét mert japán, és nagyon érdekel a kultúra. Nem csak animekre gondolok, sokat olvasok mondákat, legendáját, szamurájokról történteket. Még a kung fun gondolkozom, de az csak ha tényleg nincs
2020. jan. 19. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de ilyen időpontokban nehéz lesz edzést találnod.

Karatén belül milyen stílus érdekelne?

Shotokan és kyokushin edzésekről tudok, hogy vannak Szombathelyen.

Azonban, igazi, tradicionális karatét mely ér is valamit, nem fogsz Magyarországon tanulni. Okinawán vannak még rendes karate edzések, a régi szellemben. (Fóleg a belharcra fókuszáló Naha-te származékok, pl. Goju-ryu, Uechi-ryu, Ryuei-ryu)

2020. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is tudom. Nekem bármi jó lenne
2020. febr. 12. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Shotokan, és kyokushin edzések vannak Szombathelyen!
2020. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!