Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elég nagy a túlsúlyom,156...

Elég nagy a túlsúlyom,156 centihez 82 kg. Mennyi kalóriát kéne bevinnem, vagy makrókat ha fogyni, szálkásodni szeretnék?

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Igazából a kérdésed vonatkozásában egy dietetikus lenne a legkompetensebb. Dietetikus segítségével sokkal hatékonyabban haladnál a célod felé. Somogyi-Kovács Anitát tudom ajánlani, az egyik sportolómmal ő dolgozik, nekünk eddig bevált.
2020. febr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Shopbuilder vagy bodybuildingbolt.hu nemtom melyik honlapjan van kaloria/makro kalkulator, gugliba beirod, kidob 5000 kalkulatort :) tonegeles, szalkasitas, szintentartas, mindent megtudhatsz. De termeszetesen dietetikus orvos, vagy etrendtanacsado szemelyiedzo tud pontosan segiteni.
2020. febr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3gramm*testtömeg szénhidrát

1.5-2gramm*testtömeg fehérje,

Max 1gramm*testtömeg zsír, de ennek 1/3-a legyen telítettlen.

Ezt betartod, 2-4hét múlva ráállsz a mérlegre, ha nőtt a súlyod, csökkentesz a szénhidráton, ha 2-4 kg-nál többet fogytál, emelsz rajta...

1kg/het nén gyorsabb fogyást a kezdeti párhetes időszqkon kívül ne engedj.

Ha megáll a fogyás és bármit csinállsz, nem fogysz tovább, akkor zárd el magadtól a mérleget, sportolj, étkezz megfelelően és onantól kezdve csak a tükörre hallgass... igyanis nincs lélekőrlőbb, mint mikor a mérleg nem változik...

Én 135kg róp fogytam 92re, ahol is megállt a fogyás... fél éven át kütdöttem, aztán teljesen belebetegedtem... nem moccant a súlyom... feladtam... visszahíztam 120kg-ra... akkor újrakezdtem, es mikor ujból megtorpant a mérdwg, akoor kivágtam a pitsába... 3 éven at, nem is álltam mérlegen, heti 40km-futok, szezonban kajakozom, bringázom, idén veszek egy sup-ot a kajak mellé...

Most karácsonykor ráállítottak a mérlegre, 78kg...

2020. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs az elpötyögésekért, épp vacogok...
2020. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!