Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem lehet a sakkot megunni?

Nicola73 kérdése:

Miért nem lehet a sakkot megunni?

Figyelt kérdés
Már vagy 15 éve játszom.Mostanában interneten sokat (33.000 parti 5 év alatt). Várom sakk kedvelők hozzászólásait.

2020. febr. 23. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én sose szerettem, így hamar "meguntam". Bár talán, ha nagyon elemezzük, akkor sosem szerettem az ember ember elleni "harcot". A bridge kedvelt kártyajátékom, ott a mindenki mindenki ellen van, tehát nincs személyes "harc", talán ezért szeretem.
2020. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a malmot nem lehet megunni :'D
2020. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

(Igen, látom hogy februári a kérdés...)


Én backgammonozni szeretek, azt sem lehet megunni. Mindig lehet másképp, lehet jobban csinálni, talán ez hajtja az embert.

2020. dec. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én sakkoztam 2100 vagyok lichessen ezerkilencszáz valamennyi chess.comon és én meguntam :D
2020. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert nincs lehetőséged, vagy nem próbáltad ki; tudod ki sakkozott volna, ha anno van xbox konzolom.
2020. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Azért nem lehet megunni, mert változatos. A lehetőségek száma óriási.
2023. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg lehet unni, sokáig próbálkoztam, de unalmas gép ellen játszani. Sok értelmét sem láttam, konkrétan ma sem lenne, ha nem volna internet (tanulni), és sakkoldalak (lichess,chess.com)

De azért nagyon régóta nézegettem játékokat 2010-től kezdve, a chessmaster 9000 szoftverrel tanultam,jatszottam sokat, néha jegeltem,meguntam, újra elővettem, de nem volt nagy motivációm, mivel nem voltak sakkbarátok, gép ellen meg nem jó játszani.

máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!